Parkowanie wzdłuż osiedla, stan ulic

Sprawy dotyczące mieszkańców obu Wspólnot
Kris
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 1208
Rejestracja: 20 sie 2013, o 20:26
Budynek: 53D

Re: Parkowanie wzdłuż osiedla, stan ulic

Post autor: Kris »

Wystarczy pozbyć się debili parkujących na środku ulicy. To wszystko. Nic więcej nie trzeba robić. A każdego cymbała tam parkującego, odholowywać. Dlaczego mam nakładać drogę, jeździć na około, bo jakiś kretyn chce parkować, a nie chce płacić za miejsce? Ja też tak chcę! Tak samo jak chcę parkować za darmo w części wspólnej garażu, tak jak niektórzy rowery/motory, nie mając swojego miejsca i nie płacąc za nic.

Pisałem w tej sprawie do Zarządcy, podobno monituje temat, ale póki co, nie wiele to daje...
ewelina
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 70
Rejestracja: 20 sie 2014, o 23:13
Budynek: 53F

Re: Parkowanie wzdłuż osiedla, stan ulic

Post autor: ewelina »

Zgadzam się z Krisem - wystarczyłoby aby tych chamów ktoś zniechęcił.
Wiem, że to nie po chrześcijańsku ale, aż mi się marzy czasami jakiś wandal co przejdzie i wszystkim po kolei lusterka "przestawi" czy z gwoździem się przespaceruje. W mediach ciągle trąbią o takich spacerowiczach ale do nas nie dotarł jeszcze :(
Albo żeby karetka to takiego buraka nie mogła dotrzeć przez jego własną furę zastawiającą ulicę....

Mam wrażenie że na większość ludzi działają tylko środki ostateczne.
Kris
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 1208
Rejestracja: 20 sie 2013, o 20:26
Budynek: 53D

Re: Parkowanie wzdłuż osiedla, stan ulic

Post autor: Kris »

Niestety...
Pilat
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 74
Rejestracja: 21 mar 2018, o 10:34

Re: Parkowanie wzdłuż osiedla, stan ulic

Post autor: Pilat »

Moi drodzy, światełko w tunelu.
Mam informację, iż jeden z członków Zarządu naszej WM, Pani Mira, uzyskała osobiście w Wydziale Infrastruktury przy Solidarności 90 zapewnienie, że "jakieś tam" ekspertyzy wróciły już z Ratusza, że temat jest już rozpoznany i do zimy zostanie uregulowany.
Może to nie wiele, no i na "buzię" ale chyba lepsze to niż na piśmie "nie" od Pana Burmistrza (takie pismo Zarząd WM otrzymał od Burmistrza przed około rokiem).
Ja osobiście czekam w wierzę, że dramat na Szulborskiej wkrótce się skończy, no i że owe uregulowanie to nic innego jak znak B36 i konsekwentne odholowywanie aut tam parkujacych.
Kris
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 1208
Rejestracja: 20 sie 2013, o 20:26
Budynek: 53D

Re: Parkowanie wzdłuż osiedla, stan ulic

Post autor: Kris »

Super, dobra wiadomość. Dzięki.
Andrew
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 256
Rejestracja: 18 gru 2013, o 22:41

Re: Parkowanie wzdłuż osiedla, stan ulic

Post autor: Andrew »

Rewelacja, dzieki za dobre wiesci!
Kris
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 1208
Rejestracja: 20 sie 2013, o 20:26
Budynek: 53D

Re: Parkowanie wzdłuż osiedla, stan ulic

Post autor: Kris »

P.S. Developerzy mogliby nas poprzeć w tych staraniach, bo to w sumie także na ich korzyść... być może więcej osób wykupi miejsca podziemne :)
Zarząd
Posty: 13
Rejestracja: 9 kwie 2018, o 15:42

Re: Parkowanie wzdłuż osiedla, stan ulic

Post autor: Zarząd »

Moi drodzy sąsiedzi.
Jakiś czas temu przekazywałem Wam dobrą wiadomość w sprawie parkowania na Szulborskiej.
Dziś mam jeszcze lepszą. Po ponad dwóch latach "kopania się z koniem" chyba możemy odetchnąć z ulgą. Mimo, że nie rozpisujemy się w temacie, sprawę pilnujemy. Szczególne słowa uznania dla Pana Bartka Nagiel (Administrator osiedla) za determinację.
Szczegóły w załączniku.

Piotr Pilaciński
Członek Zarządu
Verdis I
Załączniki
VI_UD_pismo_ws_ul_szulborskiej_odp_UD_Wola_201810.pdf
(270.83 KiB) Pobrany 386 razy
vedder
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 234
Rejestracja: 27 cze 2013, o 11:02
Budynek: 53

Re: Parkowanie wzdłuż osiedla, stan ulic

Post autor: vedder »

@Zarząd
fajnie, dobra wiadomość, dzięki
czy ktoś wie jakie to będą ostatecznie zmiany? Dyskusji i pomysłów było tyle, że już się pogubiłem
Kris
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 1208
Rejestracja: 20 sie 2013, o 20:26
Budynek: 53D

Re: Parkowanie wzdłuż osiedla, stan ulic

Post autor: Kris »

Opieszałość urzędasów poraża... postawić dwa głupie znaki zakazu, to jest temat na rok czasu i tak duży budżet, że nie wiadomo czy źródło finansowania się znajdzie w tym roku... ehh...
ODPOWIEDZ