Pojemniki na ulotki

Sprawy dotyczące mieszkańców obu Wspólnot
osverdis.pl
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 1341
Rejestracja: 8 lut 2012, o 20:40

Pojemniki na ulotki

Post autor: osverdis.pl »

We wszystkich klatkach pojawiły się dziś pojemniki na ulotki.

Kto to cudo wymyślił? Może walnijmy jeszcze przy wejściu głównym baner "ZAPRASZAMY ROZNOSICIELI ULOTEK!". Naprawdę tak trudno jest przejść z niechcianym świstkiem wyjętym ze skrzynki jakieś 7 metrów do kosza na śmieci?

Jedyny plus tego kuriozum jest taki, że wybrano estetyczny model, ale pomysł jest, wg mnie, kosmiczny. Zagracania osiedla ciąg dalszy...

Obrazek
Konkordat
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 592
Rejestracja: 12 cze 2013, o 23:25
Budynek: 53D

Re: Pojemniki na ulotki

Post autor: Konkordat »

To raczej w założeniu miało być miejsce na niechciane ulotki, które wędrują do skrzynki, żeby z nimi w garści nie biegać. Zresztą widzę, że w naszej klatce już zaczęło tę funkcję spełniać. Byle tylko ekipa sprzątająca codziennie opróżniała SPAM.
Justa
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 423
Rejestracja: 17 gru 2012, o 19:24

Re: Pojemniki na ulotki

Post autor: Justa »

Ja akurat jestem za takim pojemnikiem, mimo iż sama wyrzucam ulotki do śmietnika czy zabieram z przyzwyczajenia do domu. Pojemnik spełnia swoje zadanie, przynajmniej jest opróżniany często - u nas w klatce jest pusty.

Inną kwestią jest natomiast wpuszczanie na teren osiedla osób roznoszących ulotki. Vectry przez to mam serdecznie dość, zwłaszcza, że w tym samym czasie do skrzynek ląduje oferta od różnych sprzedawców z innymi cenami, Wydawało mi się, że jest tylko jedna osoba zajmująca się osiedlem a tu jak widać samowolka. Może tutaj jest problem a nie w pojemniku?
Pozdrawiam

Justa
Andrew
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 256
Rejestracja: 18 gru 2013, o 22:41

Re: Pojemniki na ulotki

Post autor: Andrew »

Moim zdaniem pomysl swietny - ja juz z tego kosza regularnie korzystam.
ODPOWIEDZ