Brama garażowa w budynku G

Dział dla osób, które kupiły mieszkania w blokach 53E-53G.
Efka
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 40
Rejestracja: 12 sty 2015, o 15:59

Brama garażowa w budynku G

Post autor: Efka »

Witam!!!
Chciałam rownież zwrócić Wasza uwagę na to jak zamontowana jest brama garażowa przy wjeździe do budynku G. Nie jestem pod tym względem specjalistką, ale według mnie zamontowana jest odwrotnie. Łańcuch otwierający bramę znajduje sie na zew i jest zabezpieczony przed otwarciem malutką kłódeczką. Jak na razie nie ma tam tez żadnej kamery, ktora by ten obszar obserwowała. Zgłaszałam juz ten problem i dowiedziałam sie, ze czasami tak sie montuje, a poza tym tak było w projekcie..... Chodzi tu pewnie o bramę pożarową, ktora musi sie jakoś otwierać. Nie wiem w którym momencie powstał pomysł/projekt zamontowania bramy w ten sposób, ale myśle ze mozna to było zrobic inaczej, chociaż przyznaje nie znam sie na tym....

Pozdrawiam
MCL
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 50
Rejestracja: 11 kwie 2015, o 01:58
Budynek: 53G
Lokalizacja: Warszawa

Re: Brama garażowa w budynku G

Post autor: MCL »

Owszem, jest zamontowana odwrotnie, aczkolwiek nie ma się co martwić o jakiekolwiek problemy z tego powodu - cały sterownik jest i tak po wewnętrznej stronie garażu, więc dopiero po wejściu do budynku można mieć do niego dostęp. Jedyną wadą tego rozwiązania jest moim zdaniem zdecydowanie mniejsza odległość, z której łapie pilot - w zasadzie trzeba stanąć pod samymi drzwiami aby chwyciło sygnał pilota.

O monitoring z kolei uważam, że powinniśmy powalczyć. Jak pewnie wiecie (zresztą wątki na ten temat znajdują się na forum) w starszej części osiedla mieszkańcy wywalczyli większą liczbę kamer. Wszystko do ugrania, temat zdecydowanie warty poruszenia :)
Drive tastefully
ODPOWIEDZ