Koszty przechowywania opon i wymiana

Tutaj możesz porozmawiać z sąsiadami na dowolny temat.
Justa
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 423
Rejestracja: 17 gru 2012, o 19:24

Koszty przechowywania opon i wymiana

Post autor: Justa »

Sąsiedzi, mam prośbę o podzielenie się opinią w sprawie przechowywania opon i kosztach.

Wczoraj zmieniałam opony w swoim samochodzie i zastanawiam się czy koszt 90 zł wymiana i 90 zł przechowywanie to dużo ( oczywiście koszty podwajają się w ciągu roku)? Oczywiście mam na myśli tylko zakłady, które przechowują opony pod dachem, a nie jak kilka w okolicy na dworze, bez zabezpieczenia.
Podzielcie się opinią, bo być może przepłacam niepotrzebnie ;-)

Dziękuję :)
Pozdrawiam

Justa
Kris
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 1208
Rejestracja: 20 sie 2013, o 20:26
Budynek: 53D

Re: Koszty przechowywania opon i wymiana

Post autor: Kris »

Moim zdaniem trochę dużo... ja płacę 100 za zmianę kół (całe koła z alufelgami oddaję) + przechowalnia... ale to w innym mieście akurat... cena za zmianę szczególnie duża... bo samo przechowanie nie jest tak drogie...

Zapytaj u nich czy świadczą takie usługi i w jaki sposób... http://www.autokolko.pl... od strony technicznej, dwa razy naprawiali mi oponę i bez zastrzeżeń... zwróć uwagę czy są ubezpieczeni...
dudek
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 145
Rejestracja: 15 paź 2012, o 16:54
Budynek: 53

Re: Koszty przechowywania opon i wymiana

Post autor: dudek »

Ja płaciłem 75+75 (za 16'') w Warszawie (Reduta na parkingu podziemnym), ale nie mam pojęcia, gdzie przechowują, bo przywożą opony do serwisu "skądś".
Kris
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 1208
Rejestracja: 20 sie 2013, o 20:26
Budynek: 53D

Re: Koszty przechowywania opon i wymiana

Post autor: Kris »

Warto zainteresować się w jakich warunkach, bo jak gdzieś 'na polu'... to średnio to widzę...
ODPOWIEDZ