Zachowanie Dzieci na patio

Sprawy dotyczące mieszkańców obu Wspólnot
zieloni
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 124
Rejestracja: 29 paź 2013, o 13:57
Budynek: 53D

Re: Zachowanie Dzieci na patio

Post autor: zieloni »

Przypominam, że trawnik nie służy do leżenia na nim. Proponuję poszukać takich miejsc poza osiedlem.
marcinn06
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 235
Rejestracja: 30 sie 2012, o 12:46

Re: Remonty, budowy, muzyka i inne hałasy

Post autor: marcinn06 »

Makówki pisze:A moim zdaniem najbardziej przeszkadza hałas wewnątrz osiedla... codzienne krzyki i wrzaski są gorsze niż remonty, chociaż te też z samego rana potrafią zdenerwować
O jakie krzyki i wrzaski chodzi?
Skydiver
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 204
Rejestracja: 4 cze 2013, o 21:05

Re: Remonty, budowy, muzyka i inne hałasy

Post autor: Skydiver »

marcinn06 pisze:O jakie krzyki i wrzaski chodzi?
Chodzi o krzyki i wrzaski dzieci.
ziucia
Posty: 64
Rejestracja: 21 kwie 2015, o 17:02
Budynek: 53G

Re: Remonty, budowy, muzyka i inne hałasy

Post autor: ziucia »

Skydiver

a czy masz dzieci? pytanie ma znaczenie dla twojej odpowiedzi powyżej " chodzi o krzyki i wrzaski dzieci"
Jeśli ich nie masz może przed wyborem osiedla trzeba było pomyśleć nad wyborem takiego "dla nie posiadających dzieci"?

Bo ja się wręcz cieszę że jak tam zamieszkam to moje dzieci będą miały towarzystwo na placu zabaw :-)
zieloni
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 124
Rejestracja: 29 paź 2013, o 13:57
Budynek: 53D

Re: Remonty, budowy, muzyka i inne hałasy

Post autor: zieloni »

myślę, że właściwym będzie w tym miejscu poproszenie Państwa o głos w ramach budżetu partycypacyjnego :)
Załączniki
glosowanie_promocja_1_1a.jpg
ziucia
Posty: 64
Rejestracja: 21 kwie 2015, o 17:02
Budynek: 53G

Re: Zachowanie Dzieci na patio

Post autor: ziucia »

Jedno mi się nasuwa czytając powyższe

GDZIE I JAK WY SIĘ BAWILIŚCIE W DZIECIŃSTWIE!!! Ile z Was spadlo z drzewa lub trzepaka. W ilu przypadkach była z Wami wtedy mama? Czy Was interesował wtedy spokój sąsisadów odpoczywających na balkonach ?

Ile osób lajkuje pod obrazkami na Facebook typu " tak się bawiliśmy w dzieciństwie" pokazując różnicę zabaw na przysłowiowym trzepaku i obecnych czasów dzieci przy grach w iphone lub PS. Wybór jest prosty wiec pozostawiam bez komentarza i do zastanowienia.
Makówki
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 5
Rejestracja: 19 gru 2014, o 23:52

Re: Remonty, budowy, muzyka i inne hałasy

Post autor: Makówki »

ziucia pisze:Skydiver

a czy masz dzieci? pytanie ma znaczenie dla twojej odpowiedzi powyżej " chodzi o krzyki i wrzaski dzieci"
Jeśli ich nie masz może przed wyborem osiedla trzeba było pomyśleć nad wyborem takiego "dla nie posiadających dzieci"?

Bo ja się wręcz cieszę że jak tam zamieszkam to moje dzieci będą miały towarzystwo na placu zabaw :-)
Można też pomyśleć nad wyborem osiedla "dla krzyczących dzieci".
Moim zdaniem wszyscy mieszkańcy powinni siebie na wzajem szanować, a rodzicie krzyczących na cały głos dzieci zwracać im uwagę. Tak samo ktoś mógłby włączyć sobie muzykę na cały regulator i nie zwracać uwagi na innych zmuszając ich do słuchania tego co sam lubi. Można by tu mnożyć takie czy inne przykłady braku respektowania innych mieszkańców osiedla. I nie ma tu znaczenia czy ktoś ma dzieci czy nie. To że ktoś ma dzieci nie oznacza, że chce słuchać wrzasków innych. Zwróć uwagę ziucia, że niektóre dzieci potrafią się bawić normalnie.
dudek
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 145
Rejestracja: 15 paź 2012, o 16:54
Budynek: 53

Re: Zachowanie Dzieci na patio

Post autor: dudek »

zieloni pisze:Przypominam, że trawnik nie służy do leżenia na nim.
A niby czemu nie? Jakaś krzywda się komuś albo trawnikowi od tego stanie?
axdf
Posty: 18
Rejestracja: 26 sie 2012, o 16:00

Re: Zachowanie Dzieci na patio

Post autor: axdf »

Nie mam dzieci i nie widzę problemu z tym, że są głośne, w końcu to dzieci :) Jest mi ich wręcz szkoda bo nie mają placu zabaw i pewnie kiedy już w końcu powstanie wszystkie dzieciaki przeniosą się tam.
Skydiver
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 204
Rejestracja: 4 cze 2013, o 21:05

Re: Remonty, budowy, muzyka i inne hałasy

Post autor: Skydiver »

ziucia pisze:Skydiver

a czy masz dzieci? pytanie ma znaczenie dla twojej odpowiedzi powyżej " chodzi o krzyki i wrzaski dzieci"
Jeśli ich nie masz może przed wyborem osiedla trzeba było pomyśleć nad wyborem takiego "dla nie posiadających dzieci"?

Bo ja się wręcz cieszę że jak tam zamieszkam to moje dzieci będą miały towarzystwo na placu zabaw :-)
ziucia, marcinn06 zadał proste pytanie, a ja na to pytanie w najprostszy możliwy sposób odpowiedziałem, bez zbędnego komentarza.
Skoro ty się o taki pokusiłaś, to wytłumacz mi proszę jak rozpoznać osiedle dla posiadających i nie posiadających dzieci?.
Przyznam szczerze że w żadnych biurze sprzedaży nikt mnie nie informował że dane osiedle przeznaczone jest dla jakiejś konkretnej grupy osób.

Tak dla twojej informacji, może to być dla Ciebie zaskoczenie, ale na osiedlu Verdis mieszkają różni ludzie, młodzi, starsi, z dziećmi, bez dzieci, o różnych orientacjach seksualnych i poglądach politycznych, żeby tym wszystkim różnym osobą dobrze się żyło na jednym osiedlu, wystarczy patrzeć trochę dalej niż na czubek własnego nosa.
Zastanów się jak byś się czuła gdybyś przyszła do bezdzietnego sąsiada który słucha głośno muzyki z prośbą żeby ją przyciszył bo chcesz położyć swoje małe dzieci spać, a on by ci odpowiedział, trzeba było poszukać mieszkania na osiedlu tylko dla tych z dziećmi ;).
ODPOWIEDZ