Płatna konserwacja okien

Dział dla osób, które kupiły mieszkania w blokach 53-53D.
tom
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 141
Rejestracja: 10 paź 2012, o 22:35
Budynek: 53B

Re: Płatna konserwacja okien

Post autor: tom »

Ja wziąłem pełen serwis.
Z regulacji jestem średnio zadowolony w kierunku nie zadowolony. Środki do pielęgnacji nie mi oceniać. Z konserwacji jestem zadowolony i samemu by mi się nie chciało bawić z oknami 2.25 m...
piknew
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 113
Rejestracja: 2 kwie 2013, o 14:41
Budynek: 53A

Re: Płatna konserwacja okien

Post autor: piknew »

tom pisze:Z regulacji jestem średnio zadowolony w kierunku nie zadowolony.
Możesz podać jakieś szczegóły? Okna się przestały domykać czy coś innego?
tom
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 141
Rejestracja: 10 paź 2012, o 22:35
Budynek: 53B

Re: Płatna konserwacja okien

Post autor: tom »

Jak skrzypi ale tak skrzynia. Jak trzeba było użyć siły do zamknięcia tak trzeba nadal... a serwisant stwierdził że to normalne bo w oknie są uszczelki. Na moje pytanie czemu zatem inne ona się zamykają bez użycia siły odpowiedz dostałem iż to okna drewniane wiec mogą pracować. Jednym słowem odpowiedz na wszystko a byli jak jest.
and
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 423
Rejestracja: 21 cze 2012, o 18:22
Budynek: 53B

Re: Płatna konserwacja okien

Post autor: and »

Ronson i firma konserwująca okna przyklejają na środkach. Poniżej link do środków, które sprzedają za 98,40, a po wpisaniu w przeglądarkę pierwsze wywołanie 67,60:
http://ottimo.pl/product/zestaw-ottimo- ... e-okienne/
Sąsiedzi
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 78
Rejestracja: 5 gru 2012, o 18:39

Re: Płatna konserwacja okien

Post autor: Sąsiedzi »

tom pisze: odpowiedz dostałem iż to okna drewniane wiec mogą pracować.

Podstawowe pytanie czy te okna są faktycznie drewniane. Dawno temu po odbiorze mieszkania jeszcze czlowiek z mostostalu powiedzial że okna są tylko w okleinie czyli nie drewniane i to może odchodzić, teraz podczas regulacji serwisant powiedzial takze ze te okna to takie drewniane wcale nie są :D
and
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 423
Rejestracja: 21 cze 2012, o 18:22
Budynek: 53B

Re: Płatna konserwacja okien

Post autor: and »

Są drewniane. Mój człowiek od wykończenia też mnie chciał przekonać, że nie są, zdjął klamkę i się przekonaliśmy, że jest drewno.
Sąsiedzi
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 78
Rejestracja: 5 gru 2012, o 18:39

Re: Płatna konserwacja okien

Post autor: Sąsiedzi »

Nie upieram sie być moze, mówie tylko co powiedzial serwisant podczas regulacji że w środku to nie jest drewno. Ale regulacje zrobił dobrze okna nie skrzypią i łatwo się zamykają, nie miał tylko dla nas tego środka do konserwacji bo niby zapomniał ale widze ze może i dobrze bo można taniej go kupić.
agatkaam
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 17
Rejestracja: 18 kwie 2015, o 14:39
Budynek: 53

Okna

Post autor: agatkaam »

Witajcie Sąsiedzi, czy te nasze okna trzeba konserwować? To pytanie nurtuje mnie od zeszłego roku (od oferty Mostostalu płatnej konserwacji). Moi rodzice mają drewniane okna już ponad 15 lat nigdy niczym ich nie smarowali ale mimo upływu lat nic się z nimi nie dzieje. Dlatego wydaje mi się, że taka konserwacja nie jest potrzebna, ale jeśli za parę lat okna się zaczną sypać to nawet nie chcę myśleć o koszcie wymiany. Jakie jest Wasze zdanie? Konserwujecie? Jeśli tak to podajcie proszę nazwę polecanego preparatu. Dziękuję.
Justa
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 423
Rejestracja: 17 gru 2012, o 19:24

Re: Płatna konserwacja okien

Post autor: Justa »

Produkt, jakiego używali podał kilka posów wyżej and:
and pisze:Ronson i firma konserwująca okna przyklejają na środkach. Poniżej link do środków, które sprzedają za 98,40, a po wpisaniu w przeglądarkę pierwsze wywołanie 67,60:
http://ottimo.pl/product/zestaw-ottimo- ... e-okienne/
Ja zakupiłam ten preparat i w tym roku będę konserwowała okna po raz pierwszy.
Pozdrawiam

Justa
ODPOWIEDZ