Wspólne granie w piłkę

Dział dla osób, które kupiły mieszkania w blokach 53-53D.
trebor
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 88
Rejestracja: 13 maja 2013, o 15:09
Budynek: 53C

Re: Wspólne granie w piłkę

Post autor: trebor »

jak dla mnie poniedziałek i piątek są ok + weekend wyskoczyć na 1,5h też nie powinno być problemu:-)
0ffsik
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 19
Rejestracja: 17 cze 2013, o 20:57

Re: Wspólne granie w piłkę

Post autor: 0ffsik »

spróbujmy następny poniedziałek
Kapitan Napleta
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 16
Rejestracja: 10 lut 2012, o 12:41

Re: Wspólne granie w piłkę

Post autor: Kapitan Napleta »

Ja również się piszę.
jarant
Posty: 15
Rejestracja: 15 lis 2013, o 09:30

Re: Wspólne granie w piłkę

Post autor: jarant »

pasuje mi termin poniedziałkowy, a jeżeli terminy się zmienią to praktycznie każdy roboczy dzień tygodnia po godz. 18.30
osverdis.pl
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 1341
Rejestracja: 8 lut 2012, o 20:40

Re: Wspólne granie w piłkę

Post autor: osverdis.pl »

Dzwoniłem przed chwilą na halę, jutro dostanę potwierdzenie, czy poniedziałkowy termin jest wolny, wtedy też trzeba będzie pewnie podjąć decyzję. W związku z tym proponuję przeprowadzić jutro zbiórkę pieniędzy. Będę zbierał 17zł na głowę (1h grania), jeżeli chętnych będzie więcej niż 8, to się później rozliczymy.

Jutro, 20:00 na patio z kasą? Musimy to zrobić sprawnie, nie mam czasu umawiać się z każdym z osobna.
0ffsik
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 19
Rejestracja: 17 cze 2013, o 20:57

Re: Wspólne granie w piłkę

Post autor: 0ffsik »

ja mogę się spotkać dzisiaj, jutro o 19 albo w piątek.

o 20 jutro muszę być już na mieście...
se7en
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 210
Rejestracja: 19 kwie 2012, o 20:54

Re: Wspólne granie w piłkę

Post autor: se7en »

osverdis.pl pisze:Jutro, 20:00 na patio z kasą? Musimy to zrobić sprawnie, nie mam czasu umawiać się z każdym z osobna.
Ok, przy ochronie może być.
jarant
Posty: 15
Rejestracja: 15 lis 2013, o 09:30

Re: Wspólne granie w piłkę

Post autor: jarant »

osverdis.pl pisze:Dzwoniłem przed chwilą na halę, jutro dostanę potwierdzenie, czy poniedziałkowy termin jest wolny, wtedy też trzeba będzie pewnie podjąć decyzję. W związku z tym proponuję przeprowadzić jutro zbiórkę pieniędzy. Będę zbierał 17zł na głowę (1h grania), jeżeli chętnych będzie więcej niż 8, to się później rozliczymy.

Jutro, 20:00 na patio z kasą? Musimy to zrobić sprawnie, nie mam czasu umawiać się z każdym z osobna.
Wielkie sorki, ale jutro nie dam rady, mogę dać kasę w poniedziałek przed grą o ile do niej dojdzie, albo przelać na rachunek bankowy jeżeli mi go podasz na maila jarant1@wp.pl
Pozdrawiam
trebor
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 88
Rejestracja: 13 maja 2013, o 15:09
Budynek: 53C

Re: Wspólne granie w piłkę

Post autor: trebor »

Panowie a przyszly piątek nie byłby dla Was lepszy. Moja połowica wyjeżdża i jednak nie będę mógł w poniedziałek.
Jeżeli większość nie będzie mogła w piątek to najwyżej dołączę w kolejnym tygodniu.

Pozdrowionka
R
osverdis.pl
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 1341
Rejestracja: 8 lut 2012, o 20:40

Re: Wspólne granie w piłkę

Post autor: osverdis.pl »

Temat poniedziałku sam się rozwiązał, bo termin został już zaklepany przez jakąś firmę. O 20:00 będę tak, czy owak koło ochrony - zbiorę kasę od zainteresowanych, a termin będziemy dobierać później. W drugą stronę (najpierw termin, później zbiórki) się, jak widać, nie da, bo sytuacja z dostępnością hali zmienia się dynamicznie.

0ffsik, możesz zostawić w pomieszczeniu ochrony kopertę z napisem "hala" - odbiorę ją.
ODPOWIEDZ