Osiedlowa siłownia, kawiarnia, etc.

Dział dla osób, które kupiły mieszkania w blokach 53-53D.
osverdis.pl
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 1341
Rejestracja: 8 lut 2012, o 20:40

Osiedlowa siłownia, kawiarnia, etc.

Post autor: osverdis.pl »

Słyszałem kiedyś, że na terenie inwestycji być może powstanie siłownia dla mieszkańców. Wiecie coś na ten temat?

W Espresso będzie nie tylko siłownia, ale też kawiarnia/bistro. Myślę, że to fajne pomysły - warto męczyć developera żeby i u nas o tym pomyśleli.

Jak sądzicie?
soltys100
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 133
Rejestracja: 15 lut 2012, o 20:29

Re: Osiedlowa siłownia, kawiarnia, etc.

Post autor: soltys100 »

Nigdy nic na ten temat nie słyszałem, poza tym, że na terenie inwestycji ma być Klub Malucha
aga2005
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 11
Rejestracja: 26 mar 2012, o 21:54
Budynek: 53B
Numer mieszkania: 11

Re: Osiedlowa siłownia, kawiarnia, etc.

Post autor: aga2005 »

Ja też myślę, że warto:) My nie jesteśmy gorsi
Justa
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 423
Rejestracja: 17 gru 2012, o 19:24

Re: Osiedlowa siłownia, kawiarnia, etc.

Post autor: Justa »

Powyżej padł pomysł "dręczenia" ;) Developera o powstanie siłowni dla naszego osiedla, chciałam podbić temat.

Z tego co wiem po rozmowach z handlowcem Ronsona, to oni mają urządzić Klub Malucha, a my w późniejszym terminie będziemy utrzymywali ten klub oraz w razie potrzeby zatrudniali Panią opiekującą się Maluchami - gdyby taka opcja była potrzebna. Zastanawia mnie kwestia opłaty czynszu za ten lokal. Czy będzie to płacone developerowi czy też Wspólnota będzie miała lokale usługowe w swoim zarządzaniu??
W której części będzie ten Klub Malucha?

Czy macie informację kto będzie właścicielem Lokali użytkowych? Czy Developer czy Wspólnota?
Pozdrawiam

Justa
osverdis.pl
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 1341
Rejestracja: 8 lut 2012, o 20:40

Re: Osiedlowa siłownia, kawiarnia, etc.

Post autor: osverdis.pl »

Klub Malucha już jest - w jednym z lokali usługowych w budynku C. Bardzo bym się zdziwił gdyby Ronson płacił za niego z własnej kieszeni.
ODPOWIEDZ