Odbiory mieszkań

Dział dla osób, które kupiły mieszkania w blokach 53-53D.
trebor
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 88
Rejestracja: 13 maja 2013, o 15:09
Budynek: 53C

Re: Odbiory mieszkań

Post autor: trebor »

byliśmy z projektantka, która będzie potem nadzorować ekipy wykończeniowe. To wstępny odbior ale warto zabrać fachowca - elektrykę i działanie grzejników można sprawdzić samemu później bez problemu. Chodzi glownie o to aby potem ekipy nie musiały poprawiac czegos, za co w sumie już zaplacilismy kupując mieszkanie.
kiwdul
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 193
Rejestracja: 15 sie 2013, o 20:56
Budynek: 53C

Re: Odbiory mieszkań

Post autor: kiwdul »

dzięki trebor
Skydiver
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 204
Rejestracja: 4 cze 2013, o 21:05

Re: Odbiory mieszkań

Post autor: Skydiver »

To jak jeszcze będzie ktoś "wstępnie odbierał" mieszkanie to zróbcie jakieś fotki w środku, bo my mieszkańcy budynku D z niecierpliwością czekamy (przynajmniej ja) jak to wszystko będzie ostatecznie wyglądało :D
Kris
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 1208
Rejestracja: 20 sie 2013, o 20:26
Budynek: 53D

Re: Odbiory mieszkań

Post autor: Kris »

Skydiver pisze:To jak jeszcze będzie ktoś "wstępnie odbierał" mieszkanie to zróbcie jakieś fotki w środku, bo my mieszkańcy budynku D z niecierpliwością czekamy (przynajmniej ja) jak to wszystko będzie ostatecznie wyglądało :D
Ja również! :)
Konkordat
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 592
Rejestracja: 12 cze 2013, o 23:25
Budynek: 53D

Re: Odbiory mieszkań

Post autor: Konkordat »

Czekamy, oj czekamy ....
kiwdul
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 193
Rejestracja: 15 sie 2013, o 20:56
Budynek: 53C

Re: Odbiory mieszkań

Post autor: kiwdul »

mam odbiór w przyszły poniedziałek - obiecuję złożyć raport. Obym nie miał o czym pisac ;-)
kamiluus19
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 12
Rejestracja: 20 cze 2013, o 12:05

Re: Odbiory mieszkań

Post autor: kamiluus19 »

Jeśli ktoś potrzebuję mogę polecić kilku inżynierów budowlanych którzy znają się na odbiorach mieszkań ( pracują w firmie developerskiej i wiedzą na co najbardziej zwracać uwagę). Na pewno cena będzie niższa niż tych Panów specjalistów.
Konkordat
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 592
Rejestracja: 12 cze 2013, o 23:25
Budynek: 53D

Re: Odbiory mieszkań

Post autor: Konkordat »

może podaj po prostu na nich namiary
kamiluus19
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 12
Rejestracja: 20 cze 2013, o 12:05

Re: Odbiory mieszkań

Post autor: kamiluus19 »

501 316 597
537 494 644
kiwdul
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 193
Rejestracja: 15 sie 2013, o 20:56
Budynek: 53C

Re: Odbiory mieszkań

Post autor: kiwdul »

Wczoraj miałem odbiór techniczny mieszkania (budynek E) i... o dziwo bardzo pozytywnie się zaskoczyłem. Poprosiłem o pomoc fachowca (www.fachowyodbiormieszkania.pl), który nic strasznego nie znalazł - drobne wady które pokazał nie maja dla mnie większego znaczenia z uwagi na plan wykończenia mieszkania. Sam znalazłem trochę rysek na framudze okien, na balustradzie od balkonu, klamki od okien do wyregulowania itp. Kaloryfery i drzwi wejściowe były jeszcze w fabrycznym opakowaniu więc ostateczne sprawdzenie będzie później. Mieszkanie było ładnie wysprzątane na odbiór + porządnie umyte okna, co pomaga w szukaniu rysek.
ODPOWIEDZ