Postęp prac - I etap

Dział dla osób, które kupiły mieszkania w blokach 53-53D.
sp00ky
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 141
Rejestracja: 16 paź 2012, o 21:44

Re: Postęp prac

Post autor: sp00ky »

and a możesz napisać coż to za niespodzianka pod tynkami? Mam odbiór w piątek i chciałbym wiedzieć na co rzucić okiem.
se7en
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 210
Rejestracja: 19 kwie 2012, o 20:54

Re: Postęp prac

Post autor: se7en »

Ma ktos cos nowego do podgladu dla tych co dalej czekaja?
amore_aga
Posty: 3
Rejestracja: 19 paź 2012, o 14:18

Re: Postęp prac

Post autor: amore_aga »

witam
jak odbior sp00ky
osverdis.pl
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 1341
Rejestracja: 8 lut 2012, o 20:40

Re: Postęp prac

Post autor: osverdis.pl »

19 października 2012:

Obrazek

Obrazek

Obrazek
sp00ky
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 141
Rejestracja: 16 paź 2012, o 21:44

Re: Postęp prac

Post autor: sp00ky »

amore_aga pisze:witam
jak odbior sp00ky
hmm... głównie poprawki malarskie. Elektryki i wentylacji nie dało się sprawidzć...
Niestety bardzo przykra niespodzianka jeśli chodzi o delatacje - łączenie dwóch materiałów cegieł i betonu... Mamy na ścianch piękne pionowe bruzdy. To samo na łączeniu sufitów i ścian. Mostostal powiedział, ze te rowki za 3 lata bedzie można sobie zakleić i zamalować. A robią to tak, by nie było dużych pękniec na tynkach jak budynek bedzie pracował. Wygląda to kiepsko :(
Co do drzw wejściowych to są ochydne. Jasne i okute stalą pomalowaną na brąz - wyglądają jak drzwi od magazynu. Generalnie klatki są brzydkie. Jeszcze tylko brakuje by te duże cyfry były czerwone i będzie jak w schronie atomowym. Powiem szczerze - jeśli chodzi o klatki to gorszego designu dawno nie widziałem w żadnej inwestycji :((
Garaż ok. Komórki nie sprawdziłem.
se7en
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 210
Rejestracja: 19 kwie 2012, o 20:54

Re: Postęp prac

Post autor: se7en »

No nie jest to pocieszające co napisał sp00ky :)
sp00ky
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 141
Rejestracja: 16 paź 2012, o 21:44

Re: Postęp prac

Post autor: sp00ky »

Słuchajcie to są tylko moje subiektywne opinie... Ale jestem pewien, zę te bruzdy sie nikomu nie spodobają... A co drzwi, to może być to już rzecz gustu.
se7en
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 210
Rejestracja: 19 kwie 2012, o 20:54

Re: Postęp prac

Post autor: se7en »

Te drzwi ze zdjęć powyżej? Wejściowe do mieszkań?
osverdis.pl
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 1341
Rejestracja: 8 lut 2012, o 20:40

Re: Postęp prac

Post autor: osverdis.pl »

sp00ky pisze:Co do drzw wejściowych to są ochydne. Jasne i okute stalą pomalowaną na brąz - wyglądają jak drzwi od magazynu.
Moje drzwi są dokładnie takie, jak na zdjęciach, które zamieściłem powyżej. To, co opisujesz przypomina drzwi tymczasowe, które były zamontowane na czas budowy, dziwne tylko, że dostałeś coś takiego do odbioru.

Co do klatek schodowych, to, wg mnie, są całkiem OK - przestronne, jasne, "lekkie", no ale de gustibus... ;)
se7en
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 210
Rejestracja: 19 kwie 2012, o 20:54

Re: Postęp prac

Post autor: se7en »

Hm, po co drzwi tymczasowe na czas budowy? Jaki w tym sens?
Widziałem te blaszane drzwi podczas budowy, ale to raczej wyglądało jak właściwe bez okleiny. Tak jakby same środki.

Ale sp00ky chyba ma na myśli, te ze zdjęć bo napisał jasne, a obite brązową blachą? Tylko gdzie? na profilu?
ODPOWIEDZ