Garaż i parkowanie samochodów nieuprawnionych...

Sprawy dotyczące mieszkańców obu Wspólnot
and
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 423
Rejestracja: 21 cze 2012, o 18:22
Budynek: 53B

Re: Garaż i parkowanie samochodów nieuprawnionych...

Post autor: and »

Napompowany temat. Jak miejsce jest niesprzedane to chyba nie powinno nikomu przeszkadzać, że ktoś tam staje. Chyba deweloper powinien się burzyć w takiej sytuacji, przy czym rozumiem nerwy jak ktoś zajmuje wykupione miejsce. Ludzie dzwonicie na straż miejską w związku ze złym parkowaniem, a teraz jeszcze chronicie miejsc dewelopera. To się nazywa pies ogrodnika :)
Justa
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 423
Rejestracja: 17 gru 2012, o 19:24

Re: Garaż i parkowanie samochodów nieuprawnionych...

Post autor: Justa »

A to wczorajszy kierowca nie szanujący własności miejsca parkingowego - pomimo informacji na ścianie :roll:

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
Pozdrawiam

Justa
osverdis.pl
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 1341
Rejestracja: 8 lut 2012, o 20:40

Re: Garaż i parkowanie samochodów nieuprawnionych...

Post autor: osverdis.pl »

and pisze:Napompowany temat.
Nie zgadzam się, and. Pomijając już oczywistą oczywistość (pozdro dla Prezesa), że nie parkuje się na cudzym (w tym dewelopera) miejscu - jak taki "gość" rozpoznaje, które miejsce nie jest sprzedane, a które tylko chwilowo wolne, bo właściciel, np. Justa, pojechał do pracy?

Mieszkań niesprzedanych też trochę jest - uważasz, że je również można zająć? ;)
Justa pisze:A to wczorajszy kierowca nie szanujący własności miejsca parkingowego
Proponuję przepisywać numery w treści wiadomości, tak, by Google je indeksowało ;). Pierwszy intruz: KCH 9V28.
and
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 423
Rejestracja: 21 cze 2012, o 18:22
Budynek: 53B

Re: Garaż i parkowanie samochodów nieuprawnionych...

Post autor: and »

Napisałem przecież, że sam bym się zdenerwował jakby ktoś mi zaparkował - żeby nie było mam własne miejsce. Niesprzedane miejsce jest po prostu czyste :) Ja np. bez chodzenia do biura sprzedaży mogę wskazać, które są puste.

Chyba takie fotografowanie numerów też jest niedozwolone :), tylko Policja i Straż miejska ma takie uprawnienia, a ktoś kto zaparkował pewnie nigdy nie zajrzy na te forum, więc nikogo to nie ruszy :)
osverdis.pl
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 1341
Rejestracja: 8 lut 2012, o 20:40

Re: Garaż i parkowanie samochodów nieuprawnionych...

Post autor: osverdis.pl »

Uprawnienia do fotografowania własnego miejsca postojowego? ;P
Może i nie zajrzy, ale jeżeli ktoś wpisze w Google jego numer rejestracyjny, to tu trafi ;).
and
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 423
Rejestracja: 21 cze 2012, o 18:22
Budynek: 53B

Re: Garaż i parkowanie samochodów nieuprawnionych...

Post autor: and »

osverdis.pl pisze:Uprawnienia do fotografowania własnego miejsca postojowego? ;P
Może i nie zajrzy, ale jeżeli ktoś wpisze w Google jego numer rejestracyjny, to tu trafi ;).
Wpisałem i nie wyszukało... :)
osverdis.pl
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 1341
Rejestracja: 8 lut 2012, o 20:40

Re: Garaż i parkowanie samochodów nieuprawnionych...

Post autor: osverdis.pl »

Spokojnie - za kilka dni wyszuka. Roboty Google muszą zaindeksować mój post, a bywają na forum kilka razy w tygodniu.
podspodem
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 299
Rejestracja: 28 maja 2013, o 01:41
Budynek: 53D

Re: Garaż i parkowanie samochodów nieuprawnionych...

Post autor: podspodem »

Czy ktoś z Was poruszał w negocjacjach z R. kwestię montażu blokady parkingowej w postaci słupka na miejscu parkingowym?
Marcin Smolarek
53D
Justa
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 423
Rejestracja: 17 gru 2012, o 19:24

Re: Garaż i parkowanie samochodów nieuprawnionych...

Post autor: Justa »

Pierwsza moja myśl o zabezpieczeniu miejsca to był montaż blokady, ale tym samym utrudniamy sobie życie.

Zgadzam się z osverdis.pl, że nawet puste miejsce ma właściciela w postaci developera. Zasada jest przecież prosta nie mam miejsca parkingowego to nie przywłaszczam go sobie i parkuję na zewnątrz. Dla mnie takie cwaniactwo to po prostu brak szacunku do czyjejś własności.

Jak znajdę tabliczkę z zakazem parkowania to umieszczę ją na ścianie, jeżeli to nie poskutkuje to zaopatrzę się w naklejki ze znanym już elementem... ;)
Pozdrawiam

Justa
emka
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 121
Rejestracja: 26 kwie 2013, o 15:46

Re: Garaż i parkowanie samochodów nieuprawnionych...

Post autor: emka »

My jeszcze nie mieszkamy w Verdisie, ale ślady kół samochodowych i plamy oleju silnikowego na wylewce sugerują, że ktoś korzysta również z naszego miejsca postojowego :|
ODPOWIEDZ