Używanie nazwisk pracowników Ronsona na forum

Dział dla osób, które kupiły mieszkania w blokach 53-53D.
osverdis.pl
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 1341
Rejestracja: 8 lut 2012, o 20:40

Używanie nazwisk pracowników Ronsona na forum

Post autor: osverdis.pl »

Odbyłem dzisiaj rozmowę (nie piszę z kim, jeżeli ta osoba będzie chciała, to sama się wypowie), która skłoniła mnie do pewnych przemyśleń. Nie mam zamiaru niczego wprowadzać tu "siłą", ale chciałbym zaproponować (uwagę tę kieruję oczywiście również do siebie) abyśmy, jeżeli nie jest to naprawdę konieczne, nie używali nazwisk poszczególnych pracowników Ronsona.

Większość problemów można spokojnie opisać używając zwrotów typu "pracownik dewelopera", nie ma większego znaczenia, czy jest to pan X, czy pani Y. Każdy, kto śledzi to forum wie, że nie pałam miłością do firmy na "R" ;), ale rozumiem też ludzi, którzy mogą mieć realne problemy w związku z tym, o czym tu piszemy. Chodzi mi przede wszystkim o osoby, które nie mają większego wpływu na to, co się dzieje, a są jedynie "łącznikami" pomiędzy nami, a "górą".

Co o tym myślicie?
sp00ky
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 141
Rejestracja: 16 paź 2012, o 21:44

Re: Używanie nazwisk pracowników Ronsona na forum

Post autor: sp00ky »

A ja myślę, że trzeba brać odpowiedzialność za to co się robi i nie zasłaniać się Zarządem. Jak długo będzie można powiedzieć o Pani A, że jest OK a o Pani B że jest nie OK, tak długo bezie to przykład tego, że można być porządnym pracownikiem nieporządnej firmy. Takie jest moje zdanie. Uważam, że we wspólnym interesie wszystkich użytkowników tego forum jest to, by mówić jak jest, a nie tak jak ktoś sobie życzy.
se7en
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 210
Rejestracja: 19 kwie 2012, o 20:54

Re: Używanie nazwisk pracowników Ronsona na forum

Post autor: se7en »

Mówić jak jest... już to gdzieś słyszałem ;)
osverdis.pl
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 1341
Rejestracja: 8 lut 2012, o 20:40

Re: Używanie nazwisk pracowników Ronsona na forum

Post autor: osverdis.pl »

Też myślałem, że Mariusz mieszka w NYC, a tu proszę - osiedle Verdis ;P.
se7en
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 210
Rejestracja: 19 kwie 2012, o 20:54

Re: Używanie nazwisk pracowników Ronsona na forum

Post autor: se7en »

Widze ze nie tylko ja rozpoznalem te kanciape z monitorami w tle i mokrym sufitem w komorkach.
podspodem
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 299
Rejestracja: 28 maja 2013, o 01:41
Budynek: 53D

Re: Używanie nazwisk pracowników Ronsona na forum

Post autor: podspodem »

To może taki deal - skoro pracownicy R. i tak czytają to forum (choćby z tego powodu, że przynajmniej część z nich kupiła mieszkanie w Verdisie) to może powinni mieć tu jakieś oficjalne konto i reagować na zgłoszenia, które się tu pojawiają? A my w zamian będziemy używać inicjałów ;)
Marcin Smolarek
53D
ODPOWIEDZ