e-kartoteka

Sprawy dotyczące mieszkańców obu Wspólnot
piotrs
Posty: 4
Rejestracja: 22 paź 2015, o 10:57

e-kartoteka - problem z logowanie

Post autor: piotrs »

Witam, Juz dawno nie logowałem się do e-kartoteki. Właśnie spróbowałem i nie działa (tzn mówi ze login, email nieprawidłowy). Czy ktos tez ma ten problem? Na dodatek jak probuję resetowac hasło - ten sam problem. Moj uzytkownik/email ma domenę @rednet.warszawa, wiec nawet jakby reset się udał to i tak email z linkiem zostanie wysłany gdzieś na adres @rednet.warszawa.
Nigdzie nie ma opcji kontakt lub pomoc
Bede wdzieczny za pomoc
piotrswiniarski@gmail.com
osverdis.pl
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 1341
Rejestracja: 8 lut 2012, o 20:40

Re: e-kartoteka

Post autor: osverdis.pl »

piotrs, wraz ze zmianą zarządcy zmieniono nam dane dostępowe do e-kartoteki, powinieneś był dostać nowy login (w domenie gfn.wawa) i hasło.
Niestety historia z czasów Integrum Management nie została zmigrowana, więc będziesz widział wyłącznie informacje z czasów Silva Nieruchomości.
osverdis.pl
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 1341
Rejestracja: 8 lut 2012, o 20:40

Re: e-kartoteka

Post autor: osverdis.pl »

Wie ktoś, czy Silva zamierza doprowadzić e-kartotekę przynajmniej do stanu z końca kadencji IM?

Mieliśmy głosowanie uchwał online (przyjęliśmy nawet w tej sprawie uchwałę), teraz nie mamy.
W sekcji dokumenty były wszystkie umowy wspólnoty, teraz nie ma nic.
Stany liczników puste...
Administracja
Administrator osiedla (Silva Nieruchomości)
Posty: 3
Rejestracja: 11 wrz 2018, o 00:53
Budynek: 53E
Numer mieszkania: 4
Kontakt:

Re: e-kartoteka

Post autor: Administracja »

Witam,

Z uwagi na konieczność zeskanowania wszystkich wspomnianych dokumentów, od poniedziałku będą one stopniowo uzupełniane - do końca przyszłego tygodnia planujemy zakończyć kompletowanie w/w.

Co się tyczy głosowania uchwał w drodze elektronicznej - (cytując za radcą prawnym który opiniował w/w uchwałę na okoliczność wynikającej z niej ochrony danych osobowych): przedmiotowe uchwały wprost odnoszą się do poprzedniego administratora nieruchomości zarówno w zakresie administrowania systemem informatycznym, jak i przetwarzania danych osobowych. W związku z tym w mojej ocenie Wspólnoty powinny podjąć nowe uchwały ze wskazaniem na obecnego (lub każdoczesnego) administratora jako podmiotu uprawnionego do zarządzania systemem informatycznym, w którym oddawane są głosy.

W kwestii stanów liczników - przyznaję się że nigdy nie stosowałem tej funkcjonalności portalu i ustalamy z księgowością sposób importu danych.
osverdis.pl
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 1341
Rejestracja: 8 lut 2012, o 20:40

Re: e-kartoteka

Post autor: osverdis.pl »

Mam sugestię odnośnie jakości skanów zamieszczanych w e-kartotece - czy można prosić o publikowanie ich w wyższej rozdzielczości? Usiłuję właśnie czytać jeden z dokumentów i, prawdę mówiąc, zbyt wygodne to nie jest:

Obrazek

DW: @podspodem
ODPOWIEDZ