Silva Nieruchomości (nowy zarządca osiedla)

Sprawy dotyczące mieszkańców obu Wspólnot
Kris
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 1208
Rejestracja: 20 sie 2013, o 20:26
Budynek: 53D

Re: Silva Nieruchomości (nowy zarządca osiedla)

Post autor: Kris »

Dokładnie. Zgłaszam bezpośrednio do p. Bartosza i nie ma najmniejszych problemów.
hasarel
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 57
Rejestracja: 30 paź 2015, o 16:34
Budynek: 53F

Re: Silva Nieruchomości (nowy zarządca osiedla)

Post autor: hasarel »

To ja mam robić obchody, sprawdzać i zgłaszać? Mówię o oczywistych sprawach codziennych, które wychodzą same na obchodzie właśnie.
Nod
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 141
Rejestracja: 29 paź 2014, o 07:56
Budynek: 53E

Re: Silva Nieruchomości (nowy zarządca osiedla)

Post autor: Nod »

No a kto tu mieszka? Ja rozumiem, że płacimy komuś za utrzymanie osiedla ale do cholery, to nadal Twój dom. Tak ciężko wykonać 2 minutowy telefon jak widzisz, że klamka u drzwi, którymi wychodzisz codziennie z bloku jest zepsuta? Albo, że w garażu, w którym codziennie parkujesz jest przepalona żarówka?
Konkordat
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 592
Rejestracja: 12 cze 2013, o 23:25
Budynek: 53D

Re: Silva Nieruchomości (nowy zarządca osiedla)

Post autor: Konkordat »

No i fajnie @Nod .

:D zdrowe podejście
agatkaam
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 17
Rejestracja: 18 kwie 2015, o 14:39
Budynek: 53

Re: Silva Nieruchomości (nowy zarządca osiedla)

Post autor: agatkaam »

trochę nie na temat ale narzekamy na czystość, jakość sprzątania itp A jak czasami wchodzę do śmietnika to zastanawiam się kto tu mieszka...pierwszy kontener wypełniony że śmieci się wysypuja A pozostałe dwa puste. Pudła w pojemniku na szkło. Podłoga zasypana śmieciami bo pewnie komuś się wysypaly przy wrzucaniu. Tak jak pisał przedmowca, to też nasz dom i wszyscy musimy dbać o czystość.
ziucia
Posty: 64
Rejestracja: 21 kwie 2015, o 17:02
Budynek: 53G

Re: Silva Nieruchomości (nowy zarządca osiedla)

Post autor: ziucia »

Z tą szybkością reakcji to bym polemizowała...
Dwa tygodnie temu zgłosiłam niegrzejący grzejnik, brak hydraulika do dnia dzisiejszego (a miał być następnego dnia od zgłoszenia) :-(
hasarel
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 57
Rejestracja: 30 paź 2015, o 16:34
Budynek: 53F

Re: Silva Nieruchomości (nowy zarządca osiedla)

Post autor: hasarel »

Może trzeba więcej obchodów robić. Jakoś poprzednią firmę widziałem jak chodziła, sprawdzała różne elementy. Tutaj nie widzę nikogo.
Pilat
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 74
Rejestracja: 21 mar 2018, o 10:34

Re: Silva Nieruchomości (nowy zarządca osiedla)

Post autor: Pilat »

ziucia pisze: 23 sty 2019, o 10:03 Z tą szybkością reakcji to bym polemizowała...
Dwa tygodnie temu zgłosiłam niegrzejący grzejnik, brak hydraulika do dnia dzisiejszego (a miał być następnego dnia od zgłoszenia) :-(
Ziucia,

napisz proszę dokładnie (jak nie chcesz na forum to na PW albo na zarzad.verdis@gmail.com), o które zgłoszenie chodzi.
Po Twoim wpisie zrobiłem małe dochodzenie i by móc próbować znależć winnego potrzebuję info od Ciebie. Takie sytuacje nie maja prawa mieć miejsca.
Dodam tylko, że w przeciągu ostatnich dwóch tygodni zgłoszeń "kaloryferowych" było do Administratora 16.

Piotr
hehemon
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 42
Rejestracja: 2 lut 2014, o 16:17
Budynek: 53C

Re: Silva Nieruchomości (nowy zarządca osiedla)

Post autor: hehemon »

U mnie całkowicie nie działa wentylacja w łazience, zgłoszone 26 maja, czyli już trzeci tydzień idzie, brak widocznej reakcji. Czuję się bezsilny wobec takiego traktowania.
hehemon
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 42
Rejestracja: 2 lut 2014, o 16:17
Budynek: 53C

Re: Silva Nieruchomości (nowy zarządca osiedla)

Post autor: hehemon »

hehemon pisze: 12 cze 2019, o 15:30 U mnie całkowicie nie działa wentylacja w łazience, zgłoszone 26 maja, czyli już trzeci tydzień idzie, brak widocznej reakcji. Czuję się bezsilny wobec takiego traktowania.
O, już dostałem odpowiedź od administratora, że osobiście się sprawą zajmie.
ODPOWIEDZ