Dyskusja na temat konfliktu interesów

Sprawy dotyczące mieszkańców obu Wspólnot
and
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 423
Rejestracja: 21 cze 2012, o 18:22
Budynek: 53B

Dyskusja na temat konfliktu interesów

Post autor: and »

Pilat pisze: 3 mar 2019, o 13:38 Andrzej, bardzo Cię proszę napisz jakiś konkret, przykład. Wprowadzanie zbędnego szumu w relacje międzysąsiedzkie nikomu nie służy. Jest wiele osób, które nasze forum tylko czytają i nie ma potrzeby jątrzyć i manipulować faktami. To złe działanie.

Zamieszanie wprowadzasz ze stacją BTS na naszym osiedlu, a widzę że masz w tej sprawie do powiedzenia tyle co ....., no przynajmniej mało. Jak masz takiego świetnego informatora "z branży telekomunikacyjnej" to powinieneś wiedzieć, że na naszym osiedlu stacji BTS nie będzie!!!
Sprawa już ponad rok temu została jednogłośnie zamknięta przez Zarządy (sześć głosów przeciw do zera za) i nikt do niej nie wraca, ani T-Mobile ani my.

Uchwała o wynajmie części wspólnych nie jest dziwna. Ma służyć Wspólnocie.

Jak sobie poczytam Twoje posty i złoże je w całość to nie dziwię się, że wszystko jest dla Ciebie podejrzane. Jak dodam do tego naszą rozmowę to nie mam wątpliwości, że ciężko Ci będzie kiedykolwiek założyć, że ktoś może być uczciwy i kierować się dobrymi intencjami w prowadzeniu spraw Wspólnoty. Ale chyba już tak musi być, współczuję.

Piotr
Piotr - bałagan w e-kartotece polega na tym, że nie mogę wejść tam odczytać i po prostu opłacić czynszu za dany miesiąc, bo jest niezgodny z rozliczeniami, które dostaję w skrzynce - pofatyguję się do Was, żeby wyjaśnić.

BTS - dzięki za informację, ale nadal nie jestem pewien po co jest ta uchwała. Chciałem tylko, żeby nikt nie podpisywał uchwały bezmyślnie. Nie wiem, co się wydarzyło, ale było wystawione zlecenie na projekt tej stacji, więc nie wiem, gdzie jest prawda. Wiem to od pracownika firmy, która zlecenie dostała.

Od naszej ostatniej rozmowy wiele się poprawiło, ale jeśli sam zdecydowałeś się wyciągać to na forum to też do niej nawiążę. Nie mówiłem wtedy o nieuczciwości, ale o tym, że wspólne pieniądze są zawsze wydawane nieefektywnie oraz o TWOIM konflikcie interesów. Nadal uważam, że go masz. W tej rozmowie uciekałeś od tematu.

Najłatwiej zamiast wyjaśnić coś to wpędzić kogoś w rolę krzykacza - patrząc na Twoje wpisy robisz to cały czas. Też współczuję, bo dla Ciebie to ciężkie pieniądze, więc nie dziwię się, że nerwy puszczają :)
rav
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 40
Rejestracja: 28 sty 2014, o 00:05

Re: Rozliczenie opłat za media (CO, ZW, CW) za 2018

Post autor: rav »

O jakim konflikcie interesów mowa?
and
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 423
Rejestracja: 21 cze 2012, o 18:22
Budynek: 53B

Re: Rozliczenie opłat za media (CO, ZW, CW) za 2018

Post autor: and »

To już niech Piotr się wypowie...
Pilat
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 74
Rejestracja: 21 mar 2018, o 10:34

Re: Rozliczenie opłat za media (CO, ZW, CW) za 2018

Post autor: Pilat »

and pisze: 5 mar 2019, o 11:23 To już niech Piotr się wypowie...
Szkoda słów.
marek.pe
Posty: 4
Rejestracja: 16 sty 2015, o 19:35

Re: Rozliczenie opłat za media (CO, ZW, CW) za 2018

Post autor: marek.pe »

Pilat pisze: 7 mar 2019, o 14:23Szkoda słów.
Naprawdę to jest cały komentarz członka zarządu w sprawie zarzutu o konflikt interesów?
Andrew
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 256
Rejestracja: 18 gru 2013, o 22:41

Re: Rozliczenie opłat za media (CO, ZW, CW) za 2018

Post autor: Andrew »

marek.pe pisze: 8 mar 2019, o 12:52 Naprawdę to jest cały komentarz członka zarządu w sprawie zarzutu o konflikt interesów?
Przepraszam, ale (nawet jezeli to jest prawda) to co komu do tego? Zadna antena nie jest montowana, wiec w czym problem?
moskwicz
Posty: 57
Rejestracja: 24 paź 2017, o 20:37

Re: Rozliczenie opłat za media (CO, ZW, CW) za 2018

Post autor: moskwicz »

Jak to co? Konflikty interesu zawsze trzeba wyjaśniać? Skąd wiadomo, że dotyczy tylko anteny?
Andrew
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 256
Rejestracja: 18 gru 2013, o 22:41

Re: Rozliczenie opłat za media (CO, ZW, CW) za 2018

Post autor: Andrew »

Przesadzacie, ale szkoda mi czasu na wdawanie sie w dyskusje.
osverdis.pl
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 1341
Rejestracja: 8 lut 2012, o 20:40

Re: Dyskusja na temat konfliktu interesów

Post autor: osverdis.pl »

UWAGA:
O ile dobrze się domyślam, to temat konfliktu interesów nie ma nic wspólnego z żadną anteną, stąd rozdzieliłem dyskusję na ten temat od postów na temat stacji BTS, a tym bardziej od tych o rozliczeniu opłat za media. Nie jestem w stanie podzielić tego idealnie żeby jednocześnie dyskusja miała jako taki sens (kolejność wiadomości, logiczne ułożenie odpowiedzi, itp.), zrobiłem jak się dało najlepiej, Was natomiast PROSZĘ:

- żebyście dyskusję na temat konfliktu interesów proszę prowadzili właśnie tutaj
- dyskusję na temat rozliczenia opłat za media prowadzimy w tym wątku
- posty na temat (zdementowanych) pogłosek o stacji BTS umieszczajcie w tym wątku

i generalnie - piszmy wiadomości zgodnie z tematem poszczególnych wątków. Nie jest to moja fanaberia, ale niezbędny wymóg, by na forum, gdzie mamy już dobrze ponad 10 000 wpisów dało się cokolwiek znaleźć, zwłaszcza po jakimś czasie.

W szczególności BARDZO PROSZĘ nie pisać postów na wiele tematów w jednym wpisie - od tego mamy tu osobne wątki żeby na forum panował jako taki porządek. Z góry uprzedzam, że od teraz takie wpisy będę po prostu kasował, więc darujmy sobie negatywne emocji - naprawdę można napisać kilka osobnych wiadomości:).
and
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 423
Rejestracja: 21 cze 2012, o 18:22
Budynek: 53B

Re: Dyskusja na temat konfliktu interesów

Post autor: and »

Zdecydowanie konflikt interesów nie dotyczył anteny, więc dobrze, że rozdzieliłeś tematy. Moja wielowątkowa wypowiedź była reakcją na atak Piotra.
ODPOWIEDZ