Wiadomość od Zarządu - CISY

Sprawy dotyczące mieszkańców obu Wspólnot
Andrew
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 256
Rejestracja: 18 gru 2013, o 22:41

Re: Wiadomość od Zarządu - CISY

Post autor: Andrew »

Komedia, myslalem, ze to jakis zart.
Idac tym tropem zlikwidujmy okna, schody, gniazdka, auta w garazu itd. Paranoja.

I jeszcze jedno, tak na powaznie - jestem wdzieczny za uaktywnienie sie Zarzadu na forum, tak trzymajcie! :)
Pilat
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 74
Rejestracja: 21 mar 2018, o 10:34

Re: Wiadomość od Zarządu - CISY

Post autor: Pilat »

Opinia została przygotowana przez jedną z warszawskich Kancelarii, z którą na stałe współpracuje Silva Nieruchomości w ramach bieżącej obsługi prawnej zarządzanych przez siebie nieruchomości. Opinia ma charakter pomocniczy. Nasza Wspólnota nie zapłaciła za tę opinię nawet złotówki (ani też grosza).

Piotr
moskwicz
Posty: 57
Rejestracja: 24 paź 2017, o 20:37

Re: Wiadomość od Zarządu - CISY

Post autor: moskwicz »

Andrew pisze: 19 gru 2018, o 13:29 Komedia, myslalem, ze to jakis zart.
Idac tym tropem zlikwidujmy okna, schody, gniazdka, auta w garazu itd. Paranoja.

I jeszcze jedno, tak na powaznie - jestem wdzieczny za uaktywnienie sie Zarzadu na forum, tak trzymajcie! :)
Pełna zgoda
otomichal
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 65
Rejestracja: 30 sty 2014, o 10:47
Budynek: 53C

Re: Wiadomość od Zarządu - CISY

Post autor: otomichal »

Jeśli rodzice dziecka zgodzą sie pokryć koszty operacji - dla mnie ok. W innym wypadku jestem na nie.

Dzieki za opinie prawną.
--------------
Pozdrawiam,
Michał
Konkordat
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 592
Rejestracja: 12 cze 2013, o 23:25
Budynek: 53D

Re: Wiadomość od Zarządu - CISY

Post autor: Konkordat »

Hey, jestem za zmianami, bo cis jest niebezpieczny, nie tyle owoce co ich pestki i igły.
Jedna można to zrobić stopniowo, bez potężnych nakładów. Może na początek wystarczy pozbyć się pierwszych rządów nasadzeń. To znacznie ograniczyć problem. I można zrobić to etapami.

Ktoś w Ronsonie zaprojektował nasze tereny bez głowy.
slider
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 106
Rejestracja: 14 lut 2013, o 09:58

Re: Wiadomość od Zarządu - CISY

Post autor: slider »

Oczekuję likwidacji instalacji elektrycznych na całym osiedlu. Nie tylko dzieci, ale także młodzież, dorośli i seniorzy mogą włożyć palec do gniazdka i tragedia gotowa.

Żarty na bok, nie uważam, że wspólnota mieszkaniowa powinna ponosić skutki niedojrzałości rodziców.
sasiad_number_1
Posty: 14
Rejestracja: 3 gru 2018, o 12:04

Re: Wiadomość od Zarządu - CISY

Post autor: sasiad_number_1 »

otomichal pisze: 20 gru 2018, o 00:00 Jeśli rodzice dziecka zgodzą sie pokryć koszty operacji - dla mnie ok. W innym wypadku jestem na nie.
Bardzo dobry pomysł+ nasadzenia nowe.

Podbijam pytanie do refleksji: Jakby ich dziecko nie zjadło owoców to też byli by za ich usuwaniem? Cisy są od kilku lat nie stanowiły problemu.
kiwdul
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 193
Rejestracja: 15 sie 2013, o 20:56
Budynek: 53C

Re: Wiadomość od Zarządu - CISY

Post autor: kiwdul »

Na placu zabaw jak dziecko podejdzie do rozbujanej huśtawki i zostanie uderzone to zdemontujemy huśtawki na wniosek rodziców dziecka...?
Niektóre dzieciaki wdrapują się na daszek nad wjazdem do garażu!!!! A jak spadną????
Czy w tym wątku piszemy scenariusz do kolejnej części „Misia”? :-)
Konkordat
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 592
Rejestracja: 12 cze 2013, o 23:25
Budynek: 53D

Re: Wiadomość od Zarządu - CISY

Post autor: Konkordat »

oj widzę, że w skrajności idziecie, drobna różnica jest między wejściem pod huśtawkę z gumy - co się skończy najwyżej rozbiciem głowy lub wstrząśnieniem mózgu, a co innego jak dzieciaki zaczną sobie chalenge wymyślać w jedzeniu igieł, albo z ciekawości maluch wepchnie czerwony owoc z pestka do buzi, bo u babci jadł maliny z krzaka i było fajnie
serio nie widzicie różnicy między zaizolowanym przewodem, wysokim budynkiem, stromymi schodami a niewinną czerwoną kulką na krzaku, która aż się prosi żeby jej spróbować (piękna, soczysta, czerwona)???

nie jestem zwolennikiem wydawania pieniędzy, jednak w tej sytuacji może warto zrobić cokolwiek z tematem, wiele osób nawet nie wie o zagrożeniu, które jest ŚMIERTELNE

jestem za wdrożeniem rozsądnym czegokolwiek co podniesie bezpieczeństwo, niekoniecznie generując wysokie wydatki

NAWET info w gablotach byłoby już czymś - takie bez siania paniki, ale info jest potrzebne
lin3e
Posty: 33
Rejestracja: 4 sty 2016, o 08:41
Budynek: 53E

Re: Wiadomość od Zarządu - CISY

Post autor: lin3e »

rozwiązanie już padło, usunięcie i obsadzenie nowych roślin na koszt tych państwa, którzy tego chcą.
ODPOWIEDZ