Karta zabezpieczająca do kluczy do mieszkania

Sprawy dotyczące mieszkańców obu Wspólnot
katja
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 130
Rejestracja: 17 sty 2013, o 15:24

Karta zabezpieczająca do kluczy do mieszkania

Post autor: katja »

Sąsiedzi,
chciałam zapytać Was o kwestię kluczy do mieszkania i karty zabezpieczającej do nich.
Otóż złamał mi się jeden z kluczy do mieszkania i chciałam dorobić dodatkowy. Okazało się, że do tego potrzebna mi jest jakaś karta zabezpieczająca do kluczy.
Nie otrzymałam żadnej takiej karty od dewelopera czy administracji w momencie wprowadzania się (koniec 2012 roku).
Jeden z naszych sąsiadów (osverdis) potwierdził mi, że on przy wprowadzaniu się otrzymał zarówno kartę zabezpieczającą (mała tekturka z nadrukowanym numerem) jak i 3 sztuki kluczy. Ja otrzymałam tylko 2 klucze i nie dostałam takiej tekturki z numerem. Sprawdziłam z protokołach odbioru i faktycznie jest odnotowany odbiór 2 kluczy i nie ma mowy o żadnej karcie.
Jak sytuacja wygląda u Was? Otrzymaliście komplet (3 klucze + karta) przy wprowadzaniu się? Wiecie do kogo teraz można się zwrócić w tej sprawie? Do Ronsona czy administracji?
Konkordat
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 592
Rejestracja: 12 cze 2013, o 23:25
Budynek: 53D

Re: Karta zabezpieczająca do kluczy do mieszkania

Post autor: Konkordat »

1. Kartę dostalem, była z kluczami w oryginalnym pudełku.
2. Kiedyś dorabiałem klucz gerdy niby zabezpieczony kartą, kiedy poszedłem dorobić nikt nawet o to nie zapytał, to budujace, że ktoś nie chciał tego zrobić bez karty.
3. Zadzwoń do laporte i pidpytaj co w takiej sytuacji. 22 665 83 13
info@laporte.pl
M&M
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 10
Rejestracja: 18 wrz 2016, o 22:11

Re: Karta zabezpieczająca do kluczy do mieszkania

Post autor: M&M »

Mamy drzwi Dierre. Dorabialiśmy ostatnio kopie klucza w Wola Parku. Nikt o żadną kartę nie pytał. 5 dyszek sztuka.
ODPOWIEDZ