Przenoszenie tematów pomiędzy działem dla potwierdzonych mieszkańców, a ogólnodostępną częścią forum

Tu proszę zgłaszać uwagi i propozycje dotyczące samego forum, nowych działów, etc.
osverdis.pl
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 1341
Rejestracja: 8 lut 2012, o 20:40

Przenoszenie tematów pomiędzy działem dla potwierdzonych mieszkańców, a ogólnodostępną częścią forum

Post autor: osverdis.pl »

Zwrócono mi uwagę (na przykładzie wątku o odbiorach mieszkań), całkiem zresztą słusznie, że część z Was mogła pisać w części dla potwierdzonych mieszkańców o sprawach, których w części ogólnodostępnej byście nie poruszali. Czasami przenoszę tematy, jeżeli uznam, że nie są szczególnie poufne, a mogą przydać się np. potencjalnym nabywcom mieszkań na naszym osiedlu. Jeżeli jednak ktoś ma jakieś uwagi, czy to w kwestii w/w wątku, czy dowolnego innego w przyszłości - dawajcie mi znać. Mogę usunąć fragmenty, które będą Wam przeszkadzały albo w ogóle nie przenosić danych tematów do działu otwartego.

Odbiory mieszkań chwilowo przeniosłem do części zamkniętej. Zainteresowanych proszę o kontakt - na podstawie Waszych uwag zdecydujemy, co dalej.
ODPOWIEDZ