Sygnał telewizji naziemnej

Tutaj zgłaszamy i opisujemy wszelkie usterki zauważone na terenie osiedla.
k.dynia
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 4
Rejestracja: 25 lut 2016, o 10:14

Sygnał telewizji naziemnej

Post autor: k.dynia »

Cześć,
czy macie sygnał telewizji naziemnej w budynku G? od kilku dni są albo zakłócenia albo nie ma w ogóle sygnalu...
Topiu
Posty: 50
Rejestracja: 1 gru 2014, o 13:13
Budynek: 53F

Re: Sygnał telewizji naziemnej

Post autor: Topiu »

Ja sygnał telewizji naziemnej mam, ale liczba kanałów nieustannie maleje... Brakuje 3/4 kanałów z "oferty" telewizji naziemnej, a i te dodatkowe, które były w kablu sukcesywnie znikają... Zniknęły mi AXN itp...
piknew
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 113
Rejestracja: 2 kwie 2013, o 14:41
Budynek: 53A

Re: Sygnał telewizji naziemnej

Post autor: piknew »

Od kiedy AXN było w naziemnej???
Topiu
Posty: 50
Rejestracja: 1 gru 2014, o 13:13
Budynek: 53F

Re: Sygnał telewizji naziemnej

Post autor: Topiu »

W budynku G (53F) od zawsze. Teraz znowu mam. Powiem więcej, jest AXN, AXN WHITE, AXN BLACK, COMEDY CENTRAL, COMEDY CENTRAL FAMILY, ITP... Niestety nie ma takich programów jak STOPKLATKA TV, FOCUS TV, TV PULS...
Nod
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 141
Rejestracja: 29 paź 2014, o 07:56
Budynek: 53E

Re: Sygnał telewizji naziemnej

Post autor: Nod »

Ja tam bym Stopklatke z checia zamienil na AXNy :D
piknew
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 113
Rejestracja: 2 kwie 2013, o 14:41
Budynek: 53A

Re: Sygnał telewizji naziemnej

Post autor: piknew »

To przecież kablówka (DVB-C)... Naziemna (DVB-T) to byłoby: http://telewizja-cyfrowa.com/kanaly-dvb-t/
Topiu
Posty: 50
Rejestracja: 1 gru 2014, o 13:13
Budynek: 53F

Re: Sygnał telewizji naziemnej

Post autor: Topiu »

Pinkew,

Konfigurując telewizor wyszukuję jedynie "telewizję naziemną". Jak wyszukam Telewizję naziemną i kablówkę, to na kanałach 1-37 mam to, co jest w gniazdku (z AXN, COMEDY CENTRAL itp), a po 37 kanale przeskakuje mi na kablówkę dostarczaną od Supermedia. W gniazdku niestety nie ma kanałów, które powinny być w zamieszczonym przez Ciebie linku.
piknew
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 113
Rejestracja: 2 kwie 2013, o 14:41
Budynek: 53A

Re: Sygnał telewizji naziemnej

Post autor: piknew »

Co potwierdza fakt, że mówimy o sygnale kablowym a nie naziemnym. To, z jakiej opcji wyszukiwania w telewizorze korzystasz, nie ma żadnego znaczenia w kontekście kwalifikacji "naziemna" vs. "kablowa".
Topiu
Posty: 50
Rejestracja: 1 gru 2014, o 13:13
Budynek: 53F

Re: Sygnał telewizji naziemnej

Post autor: Topiu »

W sumie to masz rację :)

Nod, to bardzo dobra wiadomość dla Ciebie. Wpinaj kabel do gniazdka TV w ścianie i wyszukaj kanały w konfiguracji TV naziemna. Powinno Ci złapać AXN ;)
Kris
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 1208
Rejestracja: 20 sie 2013, o 20:26
Budynek: 53D

Re: Sygnał telewizji naziemnej

Post autor: Kris »

Czy tylko ja mam problem z odbiorem TVN, Polsat itp. w bud D? Telewizor pokazuje bardzo słaby zasięg. Pewnie dotyczy to całego kanału MUX... czyżby padł jakiś wzmacniacz? Była awaria UPC i w piątek skorzystałem z naziemnej, a tu taki zonk...
ODPOWIEDZ