Czyszczenie garazu

Dział dla osób, które kupiły mieszkania w blokach 53E-53G.
Nod
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 141
Rejestracja: 29 paź 2014, o 07:56
Budynek: 53E

Czyszczenie garazu

Post autor: Nod »

W tamtym tygodniu mialo odbyc sie czyszczenie miejsc postojowych w garazu pod budynkiem E-G i administracja prosila o udostepnienie miejsc.

Poziom -1 zostal ladnie wyczyszczony, ale poziom -2 nadal jest brudny. Dzwonilem do administratora - okazalo sie, ze firma miala problem z "guma" :lol: W kazdym razie problem techniczny i miejsca na -2 nie zostaly wyczyszczone. Podobno firma miala "wylapywac" wolne miejsca w innych terminach niz te wywieszone w ogloszeniu. Srednio mam ochote wsytawiac codziennie samochod tylko po to zeby frima mogla "wylapac" moje miejsce nie wiadomo kiedy. Zreszta nie zauwazylem tez zeby to sie dzialo, mimo ze specjalnie wyjezdzam rano z garazu. Czy komus na -2 od tej pory zostalo wyczyszczone miejsce?
MCL
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 50
Rejestracja: 11 kwie 2015, o 01:58
Budynek: 53G
Lokalizacja: Warszawa

Re: Czyszczenie garazu

Post autor: MCL »

Dzisiaj czyścili -2 w budynku G. Mają chyba problemy z maszyną, bo najpierw coś przy niej grzebali, a później jak już "jeździli" to słabo zbierała.
Drive tastefully
bodzio_dr
Posty: 9
Rejestracja: 18 lis 2014, o 22:21
Budynek: 53E

Re: Czyszczenie garazu

Post autor: bodzio_dr »

Poziom -1 ja za bardzo nie widziałem aby był czysty. Troszkę zostały starte plamy ale to tak samo bym wyczyścił mokrą szmatką. Kiedyś na początku (rok temu) jak jeszcze zależało Ronsonowi na sprzedaży garaży, to pamiętam, że też było czyszczenie maszynowe. Wtedy wszystko zostało tak wyczyszczone, że można było "jeść" z ziemi. Dla mnie to nie jest wyczyszczone.
Aga_Lk
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 76
Rejestracja: 18 maja 2014, o 16:22
Budynek: 53F

Re: Czyszczenie garazu

Post autor: Aga_Lk »

Drodzy Sąsiedzi, chciałabym spytać czy ktoś orientuje się w jaki sposób jest aktualnie czyszczony garaż pod budynkami G i F? Szczerze mówiąc ostatnimi czasy wg mnie garaż wygląda z m-ca na m-c coraz słabiej. Ostatnio pomimo w miarę ładnej pogody wygląda na bardzo zabrudzony. Nie wspomnę o miejscach przy niektórych klatkach (szczególnie pod budynkiem G w klatce przy wejściu do wind) gdzie po lewej stronie brud jest aż czarno- od dłuższego czasu ten fragment jest omijany i wygląda to tragicznie.
Czy tylko ja mam odczucie, że wygląda ten garaż coraz gorzej?
ODPOWIEDZ