REMONTY a cisza nocna

Dział dla osób, które kupiły mieszkania w blokach 53E-53G.
Kasia i Kamil
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 35
Rejestracja: 22 lip 2015, o 18:36
Budynek: 53E

REMONTY a cisza nocna

Post autor: Kasia i Kamil »

Drodzy sąsiedzi,

rozumiem, że nie każdy może wziąć urlop, aby wykończyć mieszkanie w ciągu dnia, że zdarzają się sytuacje, w których trzeba coś zrobić wieczorem, ale rozpoczynanie wiercenia w ścianach po godzinie 22.00, to już moim zdaniem przesada. Budynku E pamiętajcie, ludzie mogą chcieć odpocząć po całym tygodniu pracy, nie mieszkacie sami!
Topiu
Posty: 50
Rejestracja: 1 gru 2014, o 13:13
Budynek: 53F

Re: REMONTY a cisza nocna

Post autor: Topiu »

To samo tyczy się budynku F.
Wywiercenie JEDNEJ dziurki jakimś młotem udarowym może zaczekać 8 godzin... nie trzeba tego robić kilka minut po północy.
Nawet ta jedna, malutka dziurka potrafi zbudzić wszystkich lokatorów. Dokładnie tak samo to działa jak puszczenie jednego utworu na cały regulator głośników o 2-3 w nocy...

Drogi sąsiedzie,

Zanim wywiercisz dziurkę, włączysz głośno muzykę, postanowisz pokrzyczeć w środku nocy na balkonie itp... Zastanów się czy jakbyś miał 39 stopni gorączkę, lub następnego dnia szedłbyś na ważne spotkanie/ważny egzamin, to chciałbyś aby ktoś Ci w ten sposób przeszkadzał...
A teraz wyobraź sobie, że Twoi sąsiedzi co drugi dzień mają takie spotkanie/egzamin i WARTO PRZEJŚĆ SIĘ WIECZOREM PO INNYCH SĄSIADACH I ZAPYTAĆ CZY IM TO NIE BĘDZIE PRZESZKADZAŁO :) Ja zanim zrobię imprezę obiecuję, że tak uczynię, bo szanuję prawo do wypoczynku innych...
Klara
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 44
Rejestracja: 21 cze 2015, o 08:46

Re: REMONTY a cisza nocna

Post autor: Klara »

Nie wiem kto jest taki uparty w bloku E,ale od kilku tygodni wiercenie pojawia sie w godzinach wieczornych,gdzies niby nie nad moja glowa,ale niesie sie jak cholera. Nie wspomne o dzisiejszych,niedzielnych odwiertach. Tak sie po prostu nie robi. Nie mam juz sily rozmawiac ani z sasiadami ani z robotnikami, wzywam ochrone i tyle.
Milton
Posty: 17
Rejestracja: 21 lis 2015, o 22:49
Budynek: 53C

Re: REMONTY a cisza nocna

Post autor: Milton »

niestety ochronie, choc wielokrotnie interweniowano, nie udalo sie ustalic ktory z zyczliwych sasiadow jest tak uprzejmy i rozpoczyna prace remontowe wieczorowa i nocna pora, halas bardzo sie niestety niesie. Sytuacja sie stale powtarza. Jest to dla mnie zupelnie niezrozumiale jak mozna nie szanowac ciszy i spokoju innych osob. Tym bardziej ze wedlug regulaminu jakiekolwiek prace remontowe moga byc realizowane od pon do pt do g.18.
Milton
Posty: 17
Rejestracja: 21 lis 2015, o 22:49
Budynek: 53C

Re: REMONTY a cisza nocna

Post autor: Milton »

dziękuje osobie, która wywiesiła kartkę a propos wieczornych i nocnych remontów na drzwiach wejściowych do klatki i w windach, może w końcu dotrze do innych że nie są sami, chociaż pokazany dotychczas poziom chamstwa takich osób raczej nie rokuje poprawy...
Milton
Posty: 17
Rejestracja: 21 lis 2015, o 22:49
Budynek: 53C

Re: REMONTY a cisza nocna

Post autor: Milton »

czy ktoś wie kto/które piętro??? aktualnie o g. 21:30 stuka-żeby nie powiedzieć inaczej- od 10 minut-młotkiem??? ludzie litości....
Milton
Posty: 17
Rejestracja: 21 lis 2015, o 22:49
Budynek: 53C

Re: REMONTY a cisza nocna

Post autor: Milton »

w budynku E ofkors
rav
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 40
Rejestracja: 28 sty 2014, o 00:05

Re: REMONTY a cisza nocna

Post autor: rav »

stukanie młotkiem to coś nowego, ale regularne wiercenie zapewnia sąsiad z 10 piętra. Który lokal dokładnie niestety nie wiem.

Pozdrawiam
bazi
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 2
Rejestracja: 1 mar 2016, o 21:11
Budynek: 53G

Re: REMONTY a cisza nocna

Post autor: bazi »

Odświeżam bo jak widać nie do wszystkich jeszcze dotarło, że nie mieszkają w polu....

Apeluję do Sąsiadów miłujących się w wieczornym, sobotnim, niedzielnym i świątecznym wierceniu. Jest godzina 22:20 i jedno się dopiero skończyło a niestety nie jest to odosobniony przypadek w budynku G.

Jeśli nie szanujecie regulaminu, szanujcie sąsiadów. Jeśli wydaje Wam się, że hałas z wiercenia nie wychodzi poza Wasze mieszkanie chciałbym Was drodzy Sąsiedzi wyprowadzić z błędu - słyszalny jest w całym budynku. Również przez moje małe dzieci.

Trochę kultury, proszę.

Pozdrawiam,
Wojtek
marcinn06
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 235
Rejestracja: 30 sie 2012, o 12:46

Re: REMONTY a cisza nocna

Post autor: marcinn06 »

Wojtek,
szybciej będzie jak podejdziesz osobiście do sąsiada i poprosisz go :) Mało osób czyta forum :(
ODPOWIEDZ