REMONTY a cisza nocna

Dział dla osób, które kupiły mieszkania w blokach 53E-53G.
bazi
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 2
Rejestracja: 1 mar 2016, o 21:11
Budynek: 53G

Re: REMONTY a cisza nocna

Post autor: bazi »

marcin66, to co mówisz jest oczywistą oczywistością i oczywiście tak robię, ale zlokalizować wiercącego nie jest takie proste, dlatego posiłkuję się innymi środkami przekazu. Nam wszystkim powinno zależeć na spokoju wieczorem i w święta więc zachęcam Sąsiadów, którzy mieszkają blisko epicentrum remontu i którym najłatwiej jest zlokalizować źródło, aby nie krępowali się i pukali do drzwi niepokornych. Uważam, że takie zachowanie należy piętnować, bo inaczej ludzie się nie nauczą i będą żyli w przekonaniu że tak można.

Pozdrawiam,
Wojtek
Milton
Posty: 17
Rejestracja: 21 lis 2015, o 22:49
Budynek: 53C

Re: REMONTY a cisza nocna

Post autor: Milton »

naprawde nie wiem kto jest tak niepokorny i bezczelny do granic mozliwosci ale znowu godzina 23 i slychac wiercenie...
Milton
Posty: 17
Rejestracja: 21 lis 2015, o 22:49
Budynek: 53C

Re: REMONTY a cisza nocna

Post autor: Milton »

Drodzy Sasiedzi, czy ma ktos moze regulamin naszej wspolnoty? Kolejny dzien, dzis sobota, 2 listopada, wczoraj Świeto! A chamstwo mieszkajace w bloku E urzadza caly czas, lacznie z dniem wczorajszym remonty, stukanie, pukanie, wiercenie, brak mi slow po prostu na taki brak kultury!!! Nie idzie namierzyc dokladnie ktore mieszkanie i pietro bo strasznie niesie. Czy mamy jakis dokument, regulamin, mowiacy o tym ze prace remontowe moga byc wykonywane od poniedzialku do pt do g. 19? Co mozna zrobic, jesi ktos ma to gdzies? gdzie to zglaszac i co wazniejsze- jakie konsekwencje moga zostac wyciagniete wobec takich osob? Wiem, ze watek byl poruszanany juz kilka razy bo jak widac niestety masa prymitywow jest wsrod nas i wiele z nas ma ten problem, ale bedziemy wdzieczni za info Pozdrawiam serdecznie
Nod
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 141
Rejestracja: 29 paź 2014, o 07:56
Budynek: 53E

Re: REMONTY a cisza nocna

Post autor: Nod »

Ja nie sadze, ze w budynku E to jest remont. Ten człowiek regularnie wieczorami wierci od kiedy pamiętam. Albo ma wszystkie ściany w szafkach albo ma takie hobby albo maja jakąś działalność. W każdym razie to jest chore.
Kris
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 1208
Rejestracja: 20 sie 2013, o 20:26
Budynek: 53D

Re: REMONTY a cisza nocna

Post autor: Kris »

Wezwać policję raz, drugi, to się oduczy...
Milton
Posty: 17
Rejestracja: 21 lis 2015, o 22:49
Budynek: 53C

Re: REMONTY a cisza nocna

Post autor: Milton »

Ehhh, masakra po prostu, a ktore pietro/numer?
Milton
Posty: 17
Rejestracja: 21 lis 2015, o 22:49
Budynek: 53C

Re: REMONTY a cisza nocna

Post autor: Milton »

Czy moge prosic o pomoc w ustaleniu, ktory mieszkaniec jest takim chamem i cala boza niedziela wali mlotkiem i stuka? Co najmniej od godziny 10. Ktore pietro? Dwa w moim promieniu okazalay sie byc nietrafionym typem (pietra 1-3), strasznie niesie. BARDZO PROSZE O POMOC. TO JEST SZCZYT CHAMSTWA MIEC TAK WYWALONE NA INNYCH LUDZI
ODPOWIEDZ