Problemy z wentylacją

Tutaj zgłaszamy i opisujemy wszelkie usterki zauważone na terenie osiedla.
Andrew
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 256
Rejestracja: 18 gru 2013, o 22:41

Re: Problemy z wentylacją

Post autor: Andrew »

Dzuekuje za informacje! Sprawe zglosze do Zarzadcy, a klapki zaloze swoja droga - juz jeden forumowisz podpowiedzial mi sporo w tek kwestii na priv.
MAJ40i4
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 182
Rejestracja: 23 sty 2014, o 00:31
Budynek: 53E

Re: Problemy z wentylacją

Post autor: MAJ40i4 »

Info od P.Patryka odnośnie bud F:
" Podczas przeglądu wyciągnęliśmy z pionów kilka folii budowlanych, opakowanie po m&m’sach, worek po gipsie – budowlańcy mają wyobraźnię.
Pozdrawiam.

Patryk Borelowski "
Nod
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 141
Rejestracja: 29 paź 2014, o 07:56
Budynek: 53E

Re: Problemy z wentylacją

Post autor: Nod »

Odgrzebie troszke temat.

Jak wyglada u Was kwestia wentylacji? Szumi, nie szumi?

U mnie jest tragedia. Zglaszalem to ale osoba, ktora przyszla naprawic usterke powiedziala, ze nic sie nie da z tym zrobic bo prawdopodobnie w innych mieszkaniach wentylacje sa zasloniete i sila wentylatorow na dachujest zbyc mocna na te wentylacje, ktore zostaly otwarte - stad taki szum.

Jakies rady co z tym zrobic? Moze, ktos mial podobny problem i go rozwiazal? (akceptuje informacje na priv ;))
beeliveinhoney
Posty: 1
Rejestracja: 28 paź 2017, o 20:12

Re: Problemy z wentylacją

Post autor: beeliveinhoney »

Witam,

Wjechaliśmy do mieszkania dopiero wczoraj i jest tragedia: w mieszkaniu jest wiatr z wywietrzników i jest przeciąg w całym mieszkaniu, zamknąłem kratki w pozycję "0", wieje mniej ale wciąż wieje... Kaloryfery grzeją słabo, mimo sprawdzenia i odpowietrzenia, w łazience ciąg wentylacji jest tak mocny, że nawet przy zamkniętych drzwiach ciągnie tak mocno, że rolka z papierem toaletowym się kołyszy. A jak jest u Was drodzy sąsiedzi ?
ODPOWIEDZ