Bramy garażowe, piloty do garażu

Tutaj zgłaszamy i opisujemy wszelkie usterki zauważone na terenie osiedla.
se7en
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 210
Rejestracja: 19 kwie 2012, o 20:54

Garaż + pilot

Post autor: se7en »

Czy w pilotach do garażu macie zakodowane tylko otwieranie drzwi? Czy może zamykanie też?
tom
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 141
Rejestracja: 10 paź 2012, o 22:35
Budynek: 53B

Re: Garaż + pilot

Post autor: tom »

Ciekawe. Tego akurat nie wiem ale pilot mozna zakodowac jako kolejny brelok do otwierania drzwi :)
osverdis.pl
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 1341
Rejestracja: 8 lut 2012, o 20:40

Re: Garaż + pilot

Post autor: osverdis.pl »

se7en pisze:Czy może zamykanie też?
Drzwi zamykają się po kilkudziesięciu sekundach same (a przynajmniej powinny).
se7en
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 210
Rejestracja: 19 kwie 2012, o 20:54

Re: Garaż + pilot

Post autor: se7en »

Ja wiem, że zamykają się automatycznie. Tylko dlaczego nie zamykają się też manualnie? Poprzednio wszędzie gdzie mieszkałem miałem taką opcję.
Zamykanie manualne dostępne tylko na ścianie w garażu.
Porządkowy
Posty: 4
Rejestracja: 21 sty 2013, o 23:37

Re: Garaż + pilot

Post autor: Porządkowy »

Witam wszystkich mieszkam w budynku - jest poważny problem z bramą. Jak może zauważyliście od grudnia brama się nie zamykała regularnie. Zgłaszałem to kilkakrotnie aż wreszcie zareagowałem ostro w zeszłym tygodniu i w sobotę próbowano ja regulować. Wiem że sprawa wygląda tak: brama jest źle zamontowana, listwa dolna z czujnikiem uszkodzona, źle zamontowany silnik itd.Za to wszystko odpowiada na dzień dzisiejszy developer, administrator niestety jeszcze nie zawiele , a brama jest na gwarancji itd. Prosze wszystkich mieszkańców bo to już ustaliłem - pobierajcie druki zgłoszenia wad z biura RONSONA wpisujcie tam że brama się nie zamyka, i ma te ww.usterki. Potwierdzone przez firmę obsługującą bramy - mozecie to potwierdzić dzwoniąc OSOBIŚCIE do tej firmy - telefon na portierni . Tylko w taki formalny sposób wyegzekfujemy od developera. Co więcej jak będziecie składać te wnioskiw biurze developera zabierajcie potwierdzenie. Na przyszłość może się przydać. Pozdrawiam
se7en
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 210
Rejestracja: 19 kwie 2012, o 20:54

Re: Garaż + pilot

Post autor: se7en »

Wlasnie to mialem na mysli.
abel
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 164
Rejestracja: 4 gru 2012, o 18:41

Bramy garażowe, piloty do garażu

Post autor: abel »

Czy wiecie, co się dzieje z bramą wjazdową do garażu od strony biura sprzedaży? Za każdym razem jak jestem na osiedlu jest otwarta i wiatr hula jak sam chce....
dudek
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 145
Rejestracja: 15 paź 2012, o 16:54
Budynek: 53

Re: Usterki

Post autor: dudek »

abel pisze:Czy wiecie, co się dzieje z bramą wjazdową do garażu od strony biura sprzedaży? Za każdym razem jak jestem na osiedlu jest otwarta i wiatr hula jak sam chce....
Hmm, ja nawet nie wiedziałem, że ona się otwiera. Nigdy nie widziałem jej otwartej ;)


Przy okazji - jak Wam działa pilot do bramy, szczególnie z zewnątrz? Ja czasem muszę podjechać pod samą bramę i wystawić rękę z pilotem przez szybę, żeby to badziewie zadziałało. Tylko ja tak mam, czy to norma?
tom
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 141
Rejestracja: 10 paź 2012, o 22:35
Budynek: 53B

Re: Usterki

Post autor: tom »

tak dziala z bardzo bliska trzeba podjechac proawie pod sama brame i machac pilotem
pomaga mi np pocieranie krolicza łapką.
se7en
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 210
Rejestracja: 19 kwie 2012, o 20:54

Re: Usterki

Post autor: se7en »

Od srodka dziala z daleka. Wydaje mi sie ze chodzi o umiejscowienie czujnika.
ODPOWIEDZ