Catering na wesele. Gdzie w Warszawie?

Tutaj możesz porozmawiać z sąsiadami na dowolny temat.
Zuzanna_O
Posty: 2
Rejestracja: 5 mar 2017, o 18:16
Budynek: 53D
Lokalizacja: Warszawa - Wola

Catering na wesele. Gdzie w Warszawie?

Post autor: Zuzanna_O »

Witajcie mieszkańcy!

Za mną przeprowadzka do ukochanej stolicy, a już szykują się kolejne zmiany w moim życiu. Wraz z narzeczonym od marca startujemy z przygotowaniami do naszego przyjęcia weselnego. O ile z salą się już uporaliśmy - choć nie było łatwo, bo terminy zajęte już nawet do 1,5 roku w przód zajęte, to z weselnym menu wciąż stoimy w miejscu. Zdecydowaliśmy się, ze wynajmiemy firmę cateringową, bo totalnie nie mamy pomysłu na dania itd. Kilka telefonów w tym tygodniu już było, ale szukamy dalej :)

Tak więc jeśli ktoś może kogoś polecić to proszę pisać.

Dziękuję za pomoc,
Dies diem docet.
Pozdrawiam, Z.
Awatar użytkownika
natta
Posty: 2
Rejestracja: 18 mar 2017, o 23:44
Budynek: 53
Numer mieszkania: 12
Lokalizacja: Warszawa

Re: Catering na wesele. Gdzie w Warszawie?

Post autor: natta »

Cześć, Ja na szczęście mam to już za sobą. Choć przyznam, że z wyborem firmy cateringowej miałam największy problem. Sala została wybrana w ciągu dwóch dni, a muzyką zajął się szwagier, który jest DJ. Wydawało się, że skoro została nam tylko gastronomia, to pójdzie szybko. A tak nie było. Dużo jeździliśmy, dzwoniliśmy. Aż w końcu trafiliśmy na firmę spod Warszawy http://www.lunchservice.com.pl. I mogę powiedzieć, że trafiliśmy w 10. Współpraca z nimi układała się super od samego początku. Wszystko fajnie wyszło, widać było że organizację takich przyjęć mają w małym palcu ;)
ODPOWIEDZ