Zmiana zarządcy osiedla

Dział dla osób, które kupiły mieszkania w blokach 53-53D.
adazac
Posty: 3
Rejestracja: 24 lut 2016, o 16:26

Re: Zmiana zarządcy osiedla

Post autor: adazac »

Szanowni Państwo,

w związku z faktem, że zmiany tego typu sprzyjają różnej maści oszustom / oszustwom, bardzo proszę o informację dotyczącą płatności czynszu od maja 2018r. Czy zmianie ulegają numery rachunków bankowych do regulowania czynszu i zaliczek na media oraz funduszu remontowego ? Jeżeli tak, w jaki sposób zostaniemy poinformowani o nowych numerach rachunków bankowych ? Ponadto, czy na koniec kwietnia zostaną spisane liczniki i będzie miało miejsce rozliczenie zużycia mediów z dotychczasowym zarządcą ?
vedder
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 234
Rejestracja: 27 cze 2013, o 11:02
Budynek: 53

Re: Zmiana zarządcy osiedla

Post autor: vedder »

i dodatkowo do postu adazac:
co z tym rozliczeniem, które dostali wszyscy z którego wynika, że mamy coś dopłacić z tytułu straty w 2017 roku?
Konkordat
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 592
Rejestracja: 12 cze 2013, o 23:25
Budynek: 53D

Re: Zmiana zarządcy osiedla

Post autor: Konkordat »

dobre, a dach to niech tylko Ci z ostatniego piętra płacą :D
Robert
Posty: 30
Rejestracja: 31 mar 2018, o 16:34

Re: Zmiana zarządcy osiedla

Post autor: Robert »

INFORMUJĘ WSZEM I WOBEC ŻE W 2017 R. NIE BYŁO ŻADNEJ STRATY. KTO WYMYŚLIŁ TAKĄ GŁUPOTĘ ???? CZY BYŁA JAKAŚ UCHWAŁA W TEJ SPRAWIE ??? JEŚLI NIE TO NIE MA SPRAWY. PROSZĘ NIE ROZPOWSZECHNIAĆ NIEPRAWDZIWYCH INFORMACJI O STRATACH FINANSOWYCH. POZDRAWIAM
osverdis.pl
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 1341
Rejestracja: 8 lut 2012, o 20:40

Re: Zmiana zarządcy osiedla

Post autor: osverdis.pl »

Trzymajcie się, proszę, tematu wątku.
A Ty, Robert, opanuj nieco emocje.
Nod
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 141
Rejestracja: 29 paź 2014, o 07:56
Budynek: 53E

Re: Zmiana zarządcy osiedla

Post autor: Nod »

Super, że zarząd w końcu się odezwał i że jest e-mail, a nie tylko skrzynka. Dla mnie krok w dobrą stronę.

Jeśli to ta firma http://silvanieruchomosci.pl/ to nie wygląda to źle na pierwszy rzut oka.
radek53f
Posty: 7
Rejestracja: 15 kwie 2018, o 17:57
Budynek: 53F
Numer mieszkania: 69
Lokalizacja: rado10@wp.pl

Re: Zmiana zarządcy osiedla

Post autor: radek53f »

Szanowny Zarządzie chciałbym, grzecznie zapytać Was oraz resztę mieszkańców:

- jeśli dobrze rozumiem Zarząd został wybrany zgodnie z zasadami i będzie nas kosztował 72 tysiące rocznie??
- ile w czasie roku będziemy odkładać na fundusz remontowy??
- czy naprawdę stać Nas na takie wydatki na Zarząd a będziemy sie kłócić o naprawę wind??
- czy rzeczywiście 6 osób w zarządach obu wspólnot jest niezbędnych i jaki jest zakres ich obowiązków?
- czy ktoś z Państwa miał problemy z kontaktem z firma Integrum (ja osobiście miałem kontakt tylko z Pawłem Wańkiem - i nie miałem zastrzeżeń).
- jeśli jacyś mieszkańcy będą chcieli zorganizować spotkanie to zróbmy to w niedzielę wieczorem z odpowiednim wyprzedzeniem zebyśmy mogli tak zaplanować czas żeby po prostu być??
Kris
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 1208
Rejestracja: 20 sie 2013, o 20:26
Budynek: 53D

Re: Zmiana zarządcy osiedla

Post autor: Kris »

Zdecydowanie z firmą Integrum również nie miałem nigdy problemów i ogólnie kto by nie był fizycznym zarządcą, nie miałem problemów w załatwianiu swoich spraw...
ODPOWIEDZ