Meble na wymiar, kogo polecacie?

Dział dla osób, które kupiły mieszkania w blokach 53-53D.
ricardo
Posty: 19
Rejestracja: 29 sty 2013, o 11:04

Meble na wymiar, kogo polecacie?

Post autor: ricardo »

Poszukuję dobrej i solidnej firmy, która zajmuje się proktowaniem i wykonaniem mebli na wymiar.

To czego oczekuję od takiej firmy to:
- pomoc architekta w projekcie
- mozliwość wyboru elementów w litego drewna
- możliwość wykonania elementów tapicerowanych
motal
Posty: 3
Rejestracja: 2 kwie 2014, o 18:38

Re: Meble na wymiar, kogo polecacie?

Post autor: motal »

Firma <usunięto>,

<usunięto>,
korzystam z nich, projekt w cenie i dobre rady udzielają

osverdis.pl: Pytanie zadane przez użytkownika z jednym postem, odpowiedź napisana przez osobę, która na forum się zarejestrowała, popełniła powyższe polecenie i tyle ją widzieliśmy. Wartość - mocno wątpliwa, cenzuruję.
ricardo
Posty: 19
Rejestracja: 29 sty 2013, o 11:04

Re: Meble na wymiar, kogo polecacie?

Post autor: ricardo »

Malo ruchu w temacie...:(
Jak ktos jest zadowolony z firmy od mebli to chetnie podziekuje za polecenie. Biorąc pod uwage moje wymagania, nie każda niestety je spełnia i poki co nie trafiłem na kogoś wartego polecenia, więc będę wdzięczny za potwierdzone info.
BTW. pytanie kieruję tylko do mieszkancow Verdisa.
Kris
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 1208
Rejestracja: 20 sie 2013, o 20:26
Budynek: 53D

Re: Meble na wymiar, kogo polecacie?

Post autor: Kris »

ricardo, zapytam mojego kolegi, który mi robił wszystkie meble, czy byłby zainteresowany ponownie 'pracą' w Warszawie...
moon
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 198
Rejestracja: 24 sie 2013, o 18:03

Re: Meble na wymiar, kogo polecacie?

Post autor: moon »

Ja polecam dup meble z Marek, termin ok 2 mce (przynajmniej w grudniu) ale naprawde solidne meble. Nam robili szafy, ale i mnie w pracy pieciu osobom robili tez kuchnie, szafy a nawet lozko pietrowe i caly pokoj dzieciecy. Polecam z czystym sumieniem, sami daja duzo praktycznych rad, dbaja o szzegoly, przygotowuja projekt, itp
Tu link: http://www.duo-meble.pl/kontakt.htm
Ale tanio nie robia. My wspolpracowalismy z Panem Sebastianem. Aha- strona d... nie urywa, podobnie jak zaklad, ale ludzie z pracy mowili, zeby sie tym nie sugerowac. Ja zgodnie powtarzam to samo:-)
ricardo
Posty: 19
Rejestracja: 29 sty 2013, o 11:04

Re: Meble na wymiar, kogo polecacie?

Post autor: ricardo »

Cieszę się, że temat się rozwinął.
@moon: dziękuje ze kontakt, sama stronka na kolana nie powala, ale na fotach widać parę realizacji i chętnie się do nich odezwę
@Kris: daj proszę znać na prv, jak kolega bedzie zainteresowany

Swoja drogą, ciekawym tematem jest stworzenie działu, w którym każdy zadowolony badz nie moglby dodać firmy z którymi współpracowal.
Kris
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 1208
Rejestracja: 20 sie 2013, o 20:26
Budynek: 53D

Re: Meble na wymiar, kogo polecacie?

Post autor: Kris »

ricardo, ja w takim razie polecam http://stolpol.com.pl

Rozmawiałem z kolegą i tak, jeśli ktoś będzie zainteresowany to się tym zajmą... mam od nich całą kuchnię, szafy, łóżko itp. Myślę, że niebawem się zdjęcia moich mebli pokażą... pooglądaj sobie co mają na stronie...
moon
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 198
Rejestracja: 24 sie 2013, o 18:03

Re: Meble na wymiar, kogo polecacie?

Post autor: moon »

Pytanie ile osob uczciwie podejdzie do tematu, jochyba ze bedzie to temat tylko dla mieszkancow
Kris
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 1208
Rejestracja: 20 sie 2013, o 20:26
Budynek: 53D

Re: Meble na wymiar, kogo polecacie?

Post autor: Kris »

moon, ja akurat podszedłem uczciwie do tematu i polecam jedynie tego, kogo znam... a właściciela znam przeszło 15lat...
zieloni
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 124
Rejestracja: 29 paź 2013, o 13:57
Budynek: 53D

Re: Meble na wymiar, kogo polecacie?

Post autor: zieloni »

Ja mogę polecić mojego brata, który ma firmę wykonuje meble. W naszym mieszkaniu możesz ocenić jego pracę. W przyszłym tygodniu będzie montował kuchnię, więc jeśli jesteś zainteresowany to zapraszam na priv. Robi solidnie i ceny ma na pewno konkurencyjne.
ODPOWIEDZ