Verdis z lotu ptaka :)

Rozważasz zakup? To dział dla Ciebie, tu zadawaj pytania.
Justa
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 423
Rejestracja: 17 gru 2012, o 19:24

Verdis z lotu ptaka :)

Post autor: Justa »

Znalazłam dziś przypadkiem Verdis z lotu ptaka

Zainteresowani kupnem mają okazję podziwiać ;) a my jako Mieszkańcy popatrzeć na nasz balkon/taras/ogródek z inne perspektywy :D
Pozdrawiam

Justa
emka
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 121
Rejestracja: 26 kwie 2013, o 15:46

Re: Verdis z lotu ptaka :)

Post autor: emka »

Film został nagrany przy użyciu latającego "drona" wyposażonego w kamerę i sterowanego zdalnie z ziemi. Materiał jest tak zmontowany, aby prezentował widoki z pewnej odległości. Jednak nie wiadomo jakimi ujęciami dysponuje autor, gdyż to "coś" latało sobie wokół naszego osiedla nie tylko nad dachami, ale również na wysokości okien. Spogląda człowiek przez okno i niespodziewanie staje "oko w oko" z jakimś fruwającym obiektywem :shock: To nie jest miłe uczucie !! I przychodzi taka myśl : czy ja jestem u siebie w mieszkaniu czy w Domu Wielkiego Brata ?! Rozumiem nagrywanie z "lotu ptaka" pięknych krajobrazów przyrody, ale kamera fruwająca między blokami zamieszkałego osiedla to moim zdaniem już przesada. A wszystkim osobom poszukującym własnego "M" polecam osobistą wizytę w Verdisie. Panie z biura sprzedaży bez problemu oprowadzają po osiedlu.
emka
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 121
Rejestracja: 26 kwie 2013, o 15:46

Re: Verdis z lotu ptaka :)

Post autor: emka »

http://oceninwestycje.pl/2014/05/verdis ... ja-opinie/

To link do opinii autora filmu o naszym osiedlu.

P.S. Latający sprzęt, którym został nagrany film zwie się "quadrokopterem". W kilku ujeciach w prawym górnym rogu widać obracające się śmigła.
Kris
Potwierdzony mieszkaniec
Posty: 1208
Rejestracja: 20 sie 2013, o 20:26
Budynek: 53D

Re: Verdis z lotu ptaka :)

Post autor: Kris »

Dla niektórych problemem może być komunikacja (dostępne jest tylko połączenie autobusowe) czy bliskość cmentarza.
Ja z kolei uważam, że jest bardzo dobrze skomunikowane... pobliska linia tramwajowa jest rewelacyjna... do tego samochód jako uzupełnienie (lub odwrotnie) i nic już nie trzeba... :)

Więc te opinie takie sobie...
ODPOWIEDZ